Sponsorlu Bağlantılar

TTNET kullanıcısı olan kişilerin sıkıntıları arasında faturalarının zamanında ellerine ulaşmaması yer almaktadır. Bu yüzden birçok TTNET kullanıcısı farkında olmadan borçlanmakta ve yasal olarak faiz ödemek zorunda kalmakta. TTNET fatura borcu sorgulama işlemi internet ortamında yapıldığından dolayı faturanızın gelmesini beklemeden sorgulama sistemi üzerinden ne kadar borcunuzun olduğunu öğrenebilirsiniz.

Eğer faturanızın zamanında gelmemiş olmasından dolayı ciddi sıkıntılar yaşıyorsanız ve yasal faiz ödemeye zorunlu bırakıldıysanız yasal haklarınızı kullanarak karşı dava açabilir ve bu faizleri ödemek istemediğinizi belirtebilirsiniz. TTNET hizmeti alırken imzalamış olduğunuz sözleşme içerisinde fatura ile ilgili herhangi bir bilgi yer almıyorsa açmış olduğunuz bu davayı kazanmanız mümkündür. Benim dava açmaya vaktim yok ve bu yüzden faturalarımı zamanında ödeyerek mağdur olmak istemiyorum diyorsanız ttnet.com.tr/bireysel/destek/faturaislemleri/Sayfalar/Faturanizi-Odeyin.aspx bağlantısını kullanarak fatura borç sorgulaması yapabilirsiniz.

Birçok kişi her ne kadar faturaların gelmemesinden yakınsa da TTNET ailesinin ülke genelinde ne iyi hizmet Verne kurum olduğunu bilmenizi isteriz. Bu kurum sizi bunalttıysa diğer kurumlara geçmeniz durumda daha büyük sorunlar sizleri beklemektedir. Kurum değişikliği yapmadan evvel ilgili kurumlarda yer alan kişilerin görüşlerini alın. Özellikle bu kişilere ne gibi sıkıntılar çektiğini sorun. Karşı taraftan alacağınız bilgiler tercihlerinizin netleşmesinde yardımcı olacaktır.
ttnetSizlere yukarıda sunmuş olduğumuz bağlantı aracılığı ile ayrıca internet üzerinden fatura borcu ödemesi de yapabilirsiniz. İlgili sayfada online olarak ödemelerin nasıl yapılabileceği hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. TTNET fatura borcu sorgulama ve borç öğrenme konusunda aklınıza takılanları bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler