Sponsorlu Bağlantılar

Truva atı virüsü nasıl temizlenir? Birçoğumuzun solucan olarak bildiği Truva atı virüsü bilgisayar kullanıcılarının en çok korktuğu virüs türlerinden birisidir. Truva atı virüsleri sisteme yerleşip kullanıcıların girmiş olduğu bilgileri virüsü yazan kişiye gönderen bir virüs türüdür. Özellikle bilgisayarından internet bankacılığı kullanan kişilerin en çok dikkat etmesi gereken virüs türüdür. Virüsler nasıl temizlenir hususunda bilgisi olmayan takipçilerimizi bilgilendirmek adına Truva atı virüsü nasıl temizlenir hususunda bilgi vermek istiyoruz.

Truva Atı Virüsü Nasıl Temizlenir

Bilgisayarlara bulaşan Truva atı virüsünü en iyi temizleyen ve şuan piyasadaki en popüler programlar arasında görülen program malware adlı anti virüs yazılımıdır. Programı denemek için 30 günlük deneme sürümüne malware resmi sayfasından indirebilirsiniz. Bu program dışındaki programlara yönelmek isterseniz Eset Nod32 programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Eminiz içimizde virüslerden anlayan, bu alanda uzmanlaşmış kişiler vardır. Kullanıcılarımızı bilgilendirmek adına sizlerde bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler