Sponsorlu Bağlantılar

Trafik terörü nedeniyle yakın zaman içerisinde çok sayıda kişinin hayatını kaybetmesi, trafik ceza fiyatlarının artmasına neden oldu. Ceza alan kişiler erken ödeme indirimi konusu merak ettiğinden dolayı trafik cezası erken ödeme indirimi yüzde kaç konusu hakkında bilgi vermeye karar vermiş bulunuyoruz.

Trafik cezalarında son zamanlarda bu denli fazla bir artış olmasının temel sebebi verilen cezaların caydırıcılık derecesinin yüksek olmasının istenmesidir. Cezalar ağır olduğundan dolayı herkes ceza yememek adına trafikte daha dikkatli olmaya başlamış durumda. Buda trafik terörü nedeniyle hayatını kaybeden insanların oranında ciddi düşüşlerin olmasını sağlamış gibi görünüyor.

Soru: Trafik cezası peşin ödeme indirimi yüzde kaç? 2 gün önce zincirleme bir trafik kazasına sebep oldum ve suçlu olarak ben tespit edildim. Yaklaşık 3 milyarlık masraf ve ceza var. Trafik cezasını peşin ödemem durumunda yüzde kaçlık bir indirim söz konusu eğer peşin ödememe değecek bir indirim söz konusu ise peşin ödemek istiyorum. Cevabınızı beklemekteyim.

Cevap: Öncelikle geçmiş olsun. Kazanın can kayıpsız atlatılmış olması bizleri mutlu etti. Trafik cezalarını peşin ödemeniz durumunda %25’lik indirim yapılmaktadır. Yani 3 milyarlık bir borç söz konusu ise peşin ödeme 2250 vereceksiniz 750 TL karınız olacak. Bence az bir miktar değil gene de durum sizin tercihiniz. Yollarda daha dikkatli olmanızı temenni ederiz.

sponsorlu bağlantılar

12 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler