Sponsorlu Bağlantılar

Zamanaşımı hesapları önbildirim sorgulama sistemi TMSF tarafından geliştirilmiş olan bir sistemdir. Bankada unutulmuş bir hesabınızın olduğunu düşünüyorsanız zaman aşımı sorgulaması yaparak şahsınıza ait herhangi bir hesabın olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Bankalardan unutulan hesapların listesine TMSF’nin sunmuş olduğu sorgulama işlemi sayesinde ulaşabilirsiniz. Devlete paranızı kaptırmamak için web sayfamızda bulunan bağlantılardan Zamanaşımı Hesapları Önbildirim Sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bankalarda son 10 yılda unutulan hesaplar için hak sahipleri, 15 Mayıs’a kadar ilgili bankalara başvurabilecek.

Bankada para unutup unutmadığınızı nasıl öğreneceksiniz? Bankalar tarafından zaman aşımına uğrayan 50 lira üzeri hesap sahiplerine iadeli taahhütlü mektupla bildirim yapılması, bankaların ve Fon’un internet adresinde 1 Şubat-30 Nisan tarihleri arasında yayımlanması sonrasında 15 Mayıs tarihine kadar hak sahiplerince alınmayan tutarlar, gelir kaydedilmek üzere Fon’a devredilecek.

TMSF zamanaşımı hesapları önbildirim sorgulama işlemlerinizi zamanasimisorgu.tmsf.org.tr bağlantısı üzerinden yapabilirsiniz. Yeni bir sorgulama sistemi devreye sokulacak olunursa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Şunu da belirtmemizde fayda var. Yakın zaman içerisinde sorgulama sisteminde çıkmayan ancak hesabında para olan kişilerinde olduğu biliniyor. Bu yüzden bankalar üzerinden sorgulama yapmanızda da fayda var.

TMSF zamanaşımı hesapları önbildirim sorgulama sisteminin sadece bir süre daha aktif olması bekleniyor. Zamanında alınmayan paralara devletin el koyacağı gündemdedir. Bu yüzden vakit kaybetmeden sorgulama yaparak hakkınızı aramanızı tavsiye ederiz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler