Sponsorlu Bağlantılar

Tivibu herhangi bir uydu alıcısına gereksinim duymadan internet üzerinden televizyon izlemeyi sağlayan bir sistemdir. Tivibu sisteminin bu denli popüler olmasının en büyük nedeni daha önceden oynamış olan birçok dizinin sisteme yüklenerek kullanıcıların tekrardan bu dizileri izlemesine olanak tanımasıdır. Takip ettiğiniz herhangi bir diziye kaçırdığınız zaman Tivibu üzerinden canlı ve kesintisiz bir şekilde bu kaçırdığınız televizyon yayınlarını izleyebilirsiniz. Bazı Tivibu üyesi olan kişiler aldıkları hizmeti sonlandırmak istediğinden dolayı Tivibu web üyeliği nasıl iptal edilir sorusunu sormaktadır. Bu değerden dolayı sizlere iptal işlemini nasıl gerçekleştirileceği hakkında bilgi vereceğiz.

Soru: Tivibu üyeliği nasıl iptal edilir? Büyük bir heves ve büyük bir umutla almış olduğum Tivibu paketinden hiç memnun değilim. İnternetimin yavaş olmasından dolayı yayın takılıyor. Hizmeti sunanlardan yana bir problem yok haklarını yemem güzel bir hizmet ama benim işimi görmedi. Boş yere de param gitsin istemiyorum. Fiyatı pahallı değil fakat kullanmadığım bir şeye neden para vereyim. Bundan ötürü Tivibu üyeliğimi iptal etmek istiyorum. Tivibu üyeliği nasıl iptal edilir. Bilgi verirseniz memnun olurum.

Cevap: ALICI’nın madde 1,3′ de belirtilen ürün/hizmet(leri)ten faydalanmayı herhangi bir zamanda 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak veya veya Türk Telekom Ofislerine başvuru ile kimlik doğrulaması yapılması şartıyla sonlandırabilme hakkı bulunmaktadır Numarayı arayarak üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.
tivibuTivibu üyelik iptali bu şekilde yapılmaktadır. İlgili hizmeti birçok kuruluş ücretsiz olarak sunmaya başladığından dolayı Tivibu popülerliğini kısa süre içerisinde yitirmiştir.

sponsorlu bağlantılar

11 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler