Sponsorlu Bağlantılar

Karnelerin alınması az bir zaman kalmış olmasından dolayı teşekkür almak için not ortalaması kaç olmalı sorusunu soran kişi sayısı bir hayli artmış durumda. Teşekkür belgesi almak için ortalama kaç olmalı diye sizlerde merak ediyorsanız makalemizin devamından teşekkür ortalaması hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Teşekkür almak için ortalamanın kaç olması lazım sorusunu soran kişi sayısı çok olduğu için sizlere örnek teşkil etmesi adına bu soruyu sorulan bir soru üzerinden yanıtlamak istiyoruz. Yayınlayacağımız bu makale sonrasında sorulan soruların düşmesini be takipçilerimizin doğru bilgilere ulaşmasını umut ediyoruz.

Takipçi Sorusu: Teşekkür almak istiyorum ama teşekkür almak için ortalamam kaç olmalı bilmiyorum. İlkokul 6. Sınıf öğrencisiyim. Bana teşekkür belgesi almak için ortalama kaç puan almam gerekir hakkında bilgilendirme yapar mısınız? Teşekkür alıp ailemi gururlandırmak istiyorum. Hepinize çok teşekkür ederim.
Teşekkür belgesi almak için not ortalaması kaç olmalıCevap: Öncelikle eğitim hayatınızın hep başarılarla dolu olmasını temenni ederiz. Teşekkür almak için öncelikle hiçbir dersten kalmamanız gerekmektedir. 100 ortalama değeri üzerinden 70-85 arasında ortalama yapmanız gerekiyor. Ortalamanız 90 dahi olsa eğer bir dersten kaldıysanız teşekkür belgesi alamazsınız. Aklınıza takılan diğer soruları iletişi kısmından bizlere bildiriniz.

Teşekkür not ortalaması hakkında sizlere vereceğimiz bilgiler bunlardan ibarettir. Teşekkür belgesi ile alakalı aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

35 Yorum Yapılmış.

 1. rabia diyor ki:

  teşekkür almak için karnende kaç 2 kaç 3 kaç 4 olması lazım

 2. yağmur diyor ki:

  gercekten guzel bır cevap beklıyorum karnemde hıc zayıfı yok ondan dolayı takdır alıyprum ama arkadaslar karnenızde 2 varsa tesekkuru unutun

 3. berk diyor ki:

  türkçem 47 tsekkür alamıyommu

 4. Esra diyor ki:

  Meraba ben meslek lisesi öğrencisiyim 11 sınıfa gidiyorum toplam 10 ders görüyoruz 1 dönem karnemde bi kaç tane 1’im vardı ama 2 dönem o 1 leri düzelttim. Şuan not ortalamam 72,61 ama ilk dönem karnemde 1 olduğu için teşekkür belgesi alabilir miyim alamaz mıyım bilmiyorum ?

 5. mehmet gün diyor ki:

  teşekür belgesi için türkçe dersimin kaç olması lazım

 6. mehmet gün diyor ki:

  teşekkür belgesi almak için türkçem 60 olursa teşekkür getirirmiyim

 7. fatmagül bolat diyor ki:

  54 fen olursa tşk alırmıyım

 8. şafak diyor ki:

  benim karnemde 2tane 2 var teşekkür alabilirmiyim lütfen cevap verin

 9. bilge diyor ki:

  türkçenin ortalması 76 bnm 80den aşağı olunca takdir alınmıyo mu

 10. gözde avcı diyor ki:

  dönem puanım 61.4166 olduğu için ama daha yazılılarımızın hepsini olmadık sizce ne yapmam gerekir =D

 11. semra diyor ki:

  ortalamam 76,2 çıktı ama bir ve ikinci sınavlarımın notlarını topladığımda 1 sınavlarımı topladığımda 46,3 çıkıyor alabilir miyim sizce teşekkür?

 12. seyda diyor ki:

  benm tarıh 5 ,2 ders, cografya 5 2 ders, bden 5 2 ders, dıl anltm 4 2 ders, secmlı dıl anltm 4 2 ders, bılgısyarda ofıs programları 4 4 ders, dın 4 1 ders, kuran 4 2 ders, muhasbe 3 7 ders, ınglızce 3 2 ders ,meslekı gelsım 2 2 ders, kalvye 2 3 ders lıse 2 ye gdıyorum ortalamam 74.58 gelıyo sızce tsk alablır mıyım?

 13. eylül diyor ki:

  türkçem 67 ders saati 6 matematik 49 ders saati 7 sosyal 79 ders saati 3.ingilizce 73 ders saati 3.bilişim 86 ders saati 2.müzik 96 ders saati 1.resim 87 ders saati 1.beden 85 ders saati 2 6. sınıfa gidiyorum teşekkür alabilirmiyim?

  • admin diyor ki:

   Matematik dersinizle alakalı ekstra bir yükseltme olmazsa teşekkür alamayabilirsiniz.

   • eylül diyor ki:

    45 üstü olması gerekmiyormu 2 için

    • admin diyor ki:

     Yeni sistemde artık 50 üstü 2 olacak diye söylentiler var. Bu konuda araştırma yapıp size bilgi vermeye çalışacağız.

 14. aylin diyor ki:

  Karnede 4 tane3 veya 3 tane 3 ve ikitanede 2 olsa teşekkür belgesi alabilirmiyim öncelikle notlarımıda söyliyim türkçe 69 mat 47 sosyal 59 fen 56 beden 100 görsel 90 müzik 100 bilgisayar 85.lütfen vedat abi cvap ver çok merak ediyorum!

  • admin diyor ki:

   Aldığınız derslerin kaç saatlik dersler olduğunu söyleseydeniz size not ortalamasını hesaplayıp bilgi verebilirdik.

 15. denya kutlu diyor ki:

  benim ortalamam 69.68 ne alırım e okul not degiştirme nasıl yapılır onudaa bilmiorum vedat abi hemen yaz ben arabistanda okuyorum burada karneler yarın verileceekkk yani 5 haziran karnemi alacammm

  • mrt diyor ki:

   benim 7. sınıfta ortalamam
   69,98 di yemin ederimki
   alamadım teşekkür
   böyle şans yok

 16. yok diyor ki:

  benim ortalamam 69,85dir emin olmadığım için okula karne almaya bile gitmedim çok üzgünüm arkadaşım getiricek inşallah müjdeli bir haber getirir..

 17. nesrin diyor ki:

  benim ortalamam 69,89 teşekkür alabilirmiyim hemen ulaştırın lütfen acil

  • Vedat diyor ki:

   Nesrincim kusura bakma ama hocalar e okulda ortalama değiştiremez çok üzüldüm sana az puanla kaçırmışsın ama çok istiyonsa sana bi adres werecem:E OKUL NOT DEĞİŞTİRMEYE GİR :orda değiştirirsin benden bukadar bu arada ben türkçe öğretmeniyim adım Vedat

 18. seda nur diyor ki:

  notların kaç olması gerekir?

 19. RODİ ÇELİK diyor ki:

  merhaba ortalamam88.63görünüşte takdir alıyorum ama matematiğim 53 bu bişey değiştirir mi?CVBINIZI BEKLİYORUM LTFEN:)şimdiden tşk ederim

  • admin diyor ki:

   Türkçe dersinden 55 ten aşağı almamanız diğer derslerden de 45 ten aşağı almamanız gerekiyor. Bu konumda takdir alabilirsiniz.

   • alara diyor ki:

    peki teşekür almak için notların kaç olması gerekir ? lütfen cevap yazınn

  • Vedat diyor ki:

   yok 44.99 geçmişse matematik ortalaman alman için bi ksur yok Tebriklerrr

13 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc