Sponsorlu Bağlantılar

Karnelerin alınması az bir zaman kalmış olmasından dolayı teşekkür almak için not ortalaması kaç olmalı sorusunu soran kişi sayısı bir hayli artmış durumda. Teşekkür belgesi almak için ortalama kaç olmalı diye sizlerde merak ediyorsanız makalemizin devamından teşekkür ortalaması hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Teşekkür almak için ortalamanın kaç olması lazım sorusunu soran kişi sayısı çok olduğu için sizlere örnek teşkil etmesi adına bu soruyu sorulan bir soru üzerinden yanıtlamak istiyoruz. Yayınlayacağımız bu makale sonrasında sorulan soruların düşmesini be takipçilerimizin doğru bilgilere ulaşmasını umut ediyoruz.

Takipçi Sorusu: Teşekkür almak istiyorum ama teşekkür almak için ortalamam kaç olmalı bilmiyorum. İlkokul 6. Sınıf öğrencisiyim. Bana teşekkür belgesi almak için ortalama kaç puan almam gerekir hakkında bilgilendirme yapar mısınız? Teşekkür alıp ailemi gururlandırmak istiyorum. Hepinize çok teşekkür ederim.
Teşekkür belgesi almak için not ortalaması kaç olmalıCevap: Öncelikle eğitim hayatınızın hep başarılarla dolu olmasını temenni ederiz. Teşekkür almak için öncelikle hiçbir dersten kalmamanız gerekmektedir. 100 ortalama değeri üzerinden 70-85 arasında ortalama yapmanız gerekiyor. Ortalamanız 90 dahi olsa eğer bir dersten kaldıysanız teşekkür belgesi alamazsınız. Aklınıza takılan diğer soruları iletişi kısmından bizlere bildiriniz.

Teşekkür not ortalaması hakkında sizlere vereceğimiz bilgiler bunlardan ibarettir. Teşekkür belgesi ile alakalı aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler