Sponsorlu Bağlantılar

Tema Vakfı nedir ve Tema Vakfının faaliyetleri nelerdir konusunda makalemizden bilgi edinebilirsiniz. Tema Vakfı gençleri bilinçlendirmek adına en aktif faaliyet gösteren vakıflardan birisidir. Tema Vakfı Hayrettin Karaca ve Nihat Gökyiğit aracılığıyla kurulmuş olan bir vakıftır. Tema Vakfı 11 Eylül 19992 tarihinde hayata geçirilmiş olan bir vakıftır.

Tema Vakfı Faaliyetleri Nelerdir

Tema Vakfı özellikle erozyon ile mücadele etmek adına kurulmuş olan vakıflardan birisidir. İnsanların yeşil alanları bilinçsiz olarak kullanması sonucunda her yıl erozyon kendisini daha belirgin şekilde göstermeye devam etmektedir. Tema Vakfı genel olarak ağaçsız olan alanları ağaçlandırmak adına yurt genelinde çalışmalar yapan bir kuruluştur. Neredeyse her şehirde Tema Vakfının şubeleri bulunmaktadır. Bu vakıf şubelerine giderek sizlerde doğa için çeşitli faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Türkiye çöl olmasın sloganıyla yola çıkan Tema Vakfı insanları bilinçlendirmeyi hedefleyen bir doğrultuda çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle köy bölgelerinde yaşayanlara toprağı bilinçli kullanmak adına çeşitli seminerler veren Tema Vakfı üyelerine teşekkür ederiz.

Tema Vakfı

“Tema Vakfı Faaliyetleri Nelerdir” konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler