Sponsorlu Bağlantılar

TEDAŞ yetkilileri tarafından kulanmış olduğunuz elektriğe karşı tarafınıza bir borç çıkarılmaktadır. TEDAŞ elektrik faturası borcu sorgulama sistemi tam olarak bu etapta devreye girmektedir. Tedaş elektrik faturası borcu öğrenme sistemi sayesinde eğer evinize faturanız gerlmezse ne kadar borcunuzun olduğunu öğrenebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Sunucularda zaman zaman yoğunluklar yaşandığından dolayı TEDAŞ resmi web sitesinde sorgulama yapamayabilirsiniz. Eğer vereceğimiz web sitesine giriş yapamazsanız, giriş yapmak için yoğunluğun azaldığı gece saatlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Elektrik faturanız gelmedimi. Sıkıntı yapmayın. Şimdi yapacağımız paylaşım sayesinde faturanız gelmese dahi ne kadar borcunuz olduğunu öğrenebileceksiniz.

NOT: Fatura sorgulaması yapabilmeniz için, müşteri numaranızı ve İşletme Kodunuzu bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgilerede eski ödemiş olduğunuz faturalardan da ulaşabilirsiniz.

elektrik faturası borcunu sorgulamak için (GİRİŞ YAP)

Sistemsel olarak yaşamış olduğunuz sorunlar var ise bu sorunları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

4 Yorum Yapılmış.

  1. SERMİN diyor ki:

    elektirik abone no: ögrenmek istiyorum?

  2. ELZEM KÖSEOĞLU diyor ki:

    İZMİR GEDİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş KESİLMİŞ ELEKTRİK FATURASI VAR BİR ADET ÖDENMEMİŞ FATURA BİR ADET HENUZ ÖDEME ZAMANI GEÇMEMİŞ FATURA VAR ELEKTRİK KESİLMİŞ. ŞİMDİ HEPSİNİ KREDİ KARTI İLE İNTERNETTEN ÖDEMEK İSTIYORUM. VERGİ NUMARASI SORUYOR. BEN BU YERİ KİRALADIM. BENİM ADIMA DEĞİL FATURA NASIL ÖDERİM. NE ZAMAN AÇILIR ELEKTRIK.

  3. ihsan ayçiçek diyor ki:

    tedaş diyarbakır abone borcunu öğrenmek ve abone numarasını öğrenmek istiyorum

  4. […] Detalı Bilgi için GİRİŞ YAP […]

14 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc