Sponsorlu Bağlantılar

TEDAŞ yetkilileri tarafından kulanmış olduğunuz elektriğe karşı tarafınıza bir borç çıkarılmaktadır. TEDAŞ elektrik faturası borcu sorgulama sistemi tam olarak bu etapta devreye girmektedir. Tedaş elektrik faturası borcu öğrenme sistemi sayesinde eğer evinize faturanız gerlmezse ne kadar borcunuzun olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sunucularda zaman zaman yoğunluklar yaşandığından dolayı TEDAŞ resmi web sitesinde sorgulama yapamayabilirsiniz. Eğer vereceğimiz web sitesine giriş yapamazsanız, giriş yapmak için yoğunluğun azaldığı gece saatlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Elektrik faturanız gelmedimi. Sıkıntı yapmayın. Şimdi yapacağımız paylaşım sayesinde faturanız gelmese dahi ne kadar borcunuz olduğunu öğrenebileceksiniz.

NOT: Fatura sorgulaması yapabilmeniz için, müşteri numaranızı ve İşletme Kodunuzu bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgilerede eski ödemiş olduğunuz faturalardan da ulaşabilirsiniz.

elektrik faturası borcunu sorgulamak için (GİRİŞ YAP)

Sistemsel olarak yaşamış olduğunuz sorunlar var ise bu sorunları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Elektrik faturalarınızı zamanında ödememeniz durumunda elektriğiniz kesilecektir ayrıca faturanızı ödememeye devam etmeniz halinde yasal faize tabi tutulacağınızdan dolayı ödemeniz gereken meblağ da artacaktır. Fatura borcu yüzünden sıkıntıya düşmemek adına ödemelerinizi zamanında yapmanızda fayda var.

sponsorlu bağlantılar

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler