Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Tedaş ülkemizin en büyük elektrik dağıtım şirketlerinden birisidir. Tedaş abonelik işlemleri tüketicilerin sıklıkla bilgiye ihtiyaç duyduğu alanlardan birisi olduğundan dolayı sizlere Tedaş abonelik devri, Tedaş abonelik alma, Tedaş elektrik bağlantısı başvurusu ve Tedaş abonelik için istenen belgeler hususunda bilgi vereceğiz.

Ülkemizde yaşayan insanların yarısından fazlası kirada oturduğundan dolayı sürekli konut değişimleri meydana gelmektedir. Her konut değişiminde tüketicilerin mağduriyetini gidermek adına alınan paralar iptal edilmiştir. Devir işlemleri sırasında alınan para günümüz şartlarına göre neredeyse yok denilecek kadar azdır.

Bağlantı Başvurusu ve İstenecek Belgeler

1. Mülk sahibi ve/veya sahipleri veya vekili,

2. Mülk kiraya verilmiş ise belgelemesi kaydıyla kiracı, tarafından yapılır.

Başvuru sahibi tarafından, dağıtım bölgesindeki dağıtım lisans sahibi tüzel kişiye (Bağlı Ortaklığa veya Müessese Müdürlüğüne) enerji istenilen tesis veya kullanım yeri için bir dilekçeyle başvurulur. Dilekçede birtakım bilgilerin verilmesi gerekmektedir. Dilekçe ve bağlantı anlaşması için başvuruda istenilen belgeler ile ilgili bilgiye erişim için tedas.gov.tr bağlantısını kullanabilirsiniz.

Elektrik Fatura Sorgulama

TEDAŞ elektrik faturası sorgulama sayfasına erişim için tedas.gov.tr bağlantısını kullanın.

Tedaş elektrik işlemleri ile alakalı aklınıza takılan hususları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc