Sponsorlu Bağlantılar

T.C İbaresi neden kalktı, TC ibaresi Kaldırıldı mı ve T.C ibaresi kalkacak mı konusu hakkında makalemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz. T.C ibaresi kalıyor söylentileri ülkemizi karıştırmaya devam ediyor. Aldığımız bilgilere göre resmi kurum ve kuruluşların tabelalarından T.C ibaresinin kaldırılacağı yönünde haberler bulunmakta.

sponsorlu bağlantılar

Kürt açılımı doğrultusunda doğan ayrımcılıkları ortadan kaldırmak adına TC ifadesinin resmi kurumlardan kaldırılması gündeme gelmiş durumda. Yapılan açılımlar doğrultusunda Kürt tarafı sevinirken Türk tarafı üzülmeye ve tansiyonun yükselmesine neden olmaktadır.

T.C İbaresi Kalktı Mı? Türkiye Cumhuriyeti İbaresi Kalkacak Mı?

Resmi kurumların başında bulunan TC ibaresinin ayrımcılığa yol açtığını düşünen açılım uzmanları meclise bu ibarenin kaldırılması yönün de teklif göndermiş durumda. Bu hassas hususun gerçekleştirilmesi durumunda ülkede iç karışıklıkların yaşanması beklenilmektedir. Ayrıca Türk Lirasında bulunan Türk kelimesinin de kaldırılacağı yönünde söylentiler bulunmaktadır.

TC ibaresi kaldırılıyor

Bu yaşanılan durum şu anlık sadece birer söylentiden ibarettir. Önümüzdeki günlerde bu durumunda daha da kesinlik kazanması bekleniyor.

T.C İbaresi neden kalktı, TC ibaresi Kaldırıldı mı ve T.C ibaresi kalkacak mı konusu hakkında sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. mehmet diyor ki:

    bu halk bu tip yalan haberlere pirim vermeyecek kadar geçmişi ve geleceği ile şerefiyle ve onuruyla her zaman dik durmayı bilen bir halktır.lütfen bu oyunlara ve yalancılara prim vermeyelim.yaşasın büyük türk cumhuriyeti

  2. ahmet diyor ki:

    Bütün bunlar nato devletlerinin oyunudur. Amaçları Türkiyede iç karışıklıklar çıkartıp Türkiyeyi bölmek istemeleridir ve bu durum böyle giderse amaçlarına çok kısa sürede ulaşacaklarıdır. Türk halkının uyanması gerekmektedir.

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc