Sponsorlu Bağlantılar

Harç sorgu numarası tapu harcı borcu sorgulama işlemlerinde kullanılan numaradır. Tapu harç sorgu no tapunun üzerinde yer almaktadır. Vereceğimiz bağlantıları kullanarak harç sorgulama nasıl yapılır sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Tapu harcı raiş bedel belirlendikten sonra bu bedelin binde dördü üzerinden temin edilmektedir. Ev alıp satarken raiş bedeli öğrenmek için belediyelerden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca e-devlet sitesini kullanarak tapu harç sorgulama işleminizi de yapmanız mümkün.

Harç sorgu numarası 8 haneden, e-ödeme seri numarası ise 12 haneden oluşturmaktadır. Bu numaraların neler olduğunu öğrendikten sonra tapu harç sorgulama işlemini verdiğimiz bağlantıları kullanarak yapmanız mümkün. Tapu harcı mülk sahibi olan kişilerin her yıl ödemek ile hükümlü oldukları bedeldir. Eğer bu harçları zamanında ödemezseniz hakkınızda cezai işlem yapılması olasıdır. Faiz ödememek ve ceza almamak adına zamanında ödeme yapmanızda fayda var.
tapu harç sorgulamaTapu Harç Sorgulama işlemi için GİRİŞ yApınız

Tapu Harç Sorgulama işlemi için kurum bilgisi ve harç sorgu nosunun bilinmesi gerekmektedir. Tapu harcı sorulama işlemi hakkında sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

19 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler