Sponsorlu Bağlantılar

Tamer Tıraşoğlu Kimdir Vikipedi

Oyuncu Tamer Tıraşoğlu, bir dönemin popüler dizilerinden olan Ağır Roman Yeni Dünya dizisinde rol aldıktan sonra tanınan bir isim haline gelen oyuncudur. 1983 doğumlu olan Tamer Tıraşoğlu, Acil Servis dizisinde rol almaya başladığından dolayı biyografisi merak edilen bir isim haline geldi.

sponsorlu bağlantılar

Tamer Tıraşoğlu 4 Şubat 1983 tarihinde doğmuştur. Şuan 29 yaşında olan genç oyuncu Türkiye de ilk defa ağır roman yeni dünya dizisinde rol almaya hazırlanıyor. 1.85 boyunda olan oyuncu özellikle yakışıklılığı ile herkesin ilgisini çeken bir isimdir. Mütevazi yaşam tarzı olan oyuncu Almanya doğumlu olmasından dolayı tüm oyunculuk eğitimini Almanya’da almış ve yurt dışında daha birçok projede rol almıştır. Ülkemize geri dönen oyuncunun yer aldığı projelerin popüler olmasını ve kendisinin her daim ön plana çıkmasını temenni ederiz.

Urfaust, Look Back in Anger, Das Restpaar, Guantanamı – Kriegs und Liebesgedichte, A Midsummer Night’s Dream, Phaedra, Neighbors, Hochzeitsabend, The Shape of Things, Masque, Shahada ve Ağır Roman Yeni Dünya adlı projelerinde rol almış olan oyuncu şu anda Acil Servis dizisinde rol almaktadır.

Tamer Tıraşoğlu hakkında elimizde olan bilgiler bu şekilde. Sizlerde başarılı ve yakışıklı oyuncu hakkında bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tamer Tıraşoğlu hayranı olan kişiler ünlü oyuncuyla ilgili güncel bilgilere ulaşmak için ünlü oyuncunun hayranları tarafından oluşturulan Twitter profiline twitter.com/Tamer_Tirasoglu/media bağlantısından ulaşabilirler.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi

1 Yorum Yapılmış.

  1. Aydan ramada diyor ki:

    Tamer tirasoglu Icin nereli almanyadan Hangi sehirden ?

16 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc