Sponsorlu Bağlantılar

Star TV ekranlarında daha önce mukabele programı yapmış olan Selam Okumuş hocamızın Kuran okumasını özlemiş olan kişilere bilgi vermek adına Selam Okumuş Kuran dinle ve Selam Okumuş mukabele dinle gibi konularda sizlere bilgi vereceğiz. Bildiğimiz kadarıyla Selman Okumuş mukabele programı şu anda yapmadığından dolayı sizlere geçmiş yıllarda hazırlanmış olan kayıtları sunacağız. Selman Okumuş mukabele dinlemek istiyorum diyen kişilerden birisiyseniz canlı olarak mukabele dinlemeniz mümkün olmadığından dinleme işleminizi youtube üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Selam Okumuş hocamız ilmiyle herkesi etkileyen isimlerden birisidir. Ülkemizin çeşitli camilerinde uzun süre görev yapmış olan Selman hocamıza biz inanlara sunmuş olduğu Kuranı Kerim ziyafetinden dolayı teşekkür ederiz. Ramazan ayı içerisinde kendisinin katılacağı programlar hakkında bilgi edinmemiz durumunda sizlere okunacak olan mukabeleler hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

Selman Okumuş Mukabele


Selman Okumuş
Selman Okumuş hocamızın diğer mukabele kayıtları elimize geçtiği zaman Ramazan ayı içerisinde bu kayıtları sizlere sunmaya çalışacağız. Eğer sizlerin elinizde tam mukabele kayıtları varsa bu kayıtları bizlere ulaştırmanız durumunda youtube kanalımıza ilgili kayıtları ekleyebiliriz. Hepinizin mübarek ramazan ayı kutlu olsun.

sponsorlu bağlantılar

14 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler