Sponsorlu Bağlantılar

Emekli ikramiyesi uzun yıllar boyunca iş hayatı içerisinde olup eskizsiz bir şekilde SSK pirim ödemesi gerçekleşen kişilerin iş hayatından ayrıldıkları zaman aldıkları toplu paradır. Birçok insan emekli ikramiyesinin ne kadar olacağını merak ettiği için yetkililer emekli ikramiyesi nasıl hesaplanır konusunda bir sorgulama sayfası oluşturmuş durumda.

Emekli ikramiyesini belirleyen en önemli husus SSK için yatırılmış olan prim miktarıdır. Yatırdığınız pirimler ne kadar yüksek olursa alacağınız emekli maaşı ve emekli ikramiyesi o denli yüksek olacaktır. Şuan aktif iş yaşamında olan birisiyseniz primlerinizin maaşınıza paralel olarak yatırılıp yatırılmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Emekli ikramiyesi hesaplama olayı gerçekten çok karmaşıktır. Bu yüzden sizlere özel olarak emekli ikramiyesini hazırlamak için geliştirilmiş olan sorgulama sayfasını vermek istiyoruz. İkramiye hesabı için uyg.sgk.gov.tr/IkramiyeMaasHesapla4c/Welcome.do bağlantısını adres satırınızı yapıştırıp ilgili sisteme giriş yapın. Karşınıza çıkan pencerede yer alan ilgili alanları doldurarak emekli maaşınızın ne kadar olacağını ve emekli olduğunuz zaman ne kadar ikramiye alacağınızı hesaplayabilirsiniz.
emekli ikramiyesiEmeklilik yaşı aşırı derecede artmış olduğundan birçok kişi emekliliği mezarda emeklilik olarak görmektedir. Yapılan incelemeler de insanların bu tabirinin doğru olduğunu göstermektedir. Ortalama yaşam süresinin 60 olduğu bir ülkede emeklilik yaşının 65 olması gerçekten emekçilere karşı yapılan bir haksızlık olarak görülüyor.

sponsorlu bağlantılar

17 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler