Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Spiral Çıkarıldıktan Sonra Ne Zaman Hamile Kalır? 2 senedir evli olan bir bayanım. Sprial yöntemi ile korunuyordum. 2 yıldır evliliğimiz iyi gitmesi üzerine çocuk sahibi olmaya karar verdik. 1 hafta önce spirali çıkarttırdım bir haftadır her gece ilişkiye girmeme rağmen hala hamile kalamadım. Spirial çıkarıldıktan ne kadar zaman sonra hamile kalınır. İçim içimi yiyor lütban bana bu konuda yardımcı olurmusunuz. Şimdiden ilginiz ve vereceğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz şimdiden vatana millete hayırlı evlat veya evlatlar yetişriemenizi temenni ederiz. Spirial yumurtlamaya engel değildi ve spirial çıkarıldıktan sonra yumurtlama döneminde girilen ilişki sonucunda hamile kalabilirsiniz. Ya siz yumurtlama zamanını ayarlayamadınız yada başka bir sorun var. Gerçi bir haftada hamile kalınacak diyede bir şey yok. Çalışmalara bir süre daha devam edin. Bir sonuç alamamanız durumunda bir doktora görünmenizde fayda var. Hepinize sağlık kokan uzun ömürler dileriz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

1 Yorum Yapılmış.

  1. filiz diyor ki:

    bendede spiral vardi hamile kalmak istedim ve spirali cikarttim.suan spirali cikartali dokuz ay oldu bu dokuz ay icerisinde adetlerim duzenli bir sekilde geliyordu taki yedinci ayin otuzuna kadar ve sekizinci ayin otuzunda gene adet gunumdu ve adetim bu tarihte olmadi ve sekizgun gecti ve adet gormedim hamileyim sandim ve cok sevindim bugun dokuzuncu gun ve adet gordum neden boyle oldu acaba aciklarmisiniz lutfen tesekkurler

18 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc