Sponsorlu Bağlantılar

Soyumu nasıl öğrenirim ve soyumu öğrenmek istiyorum gibi sorular atalarının kimler olduğunu merak edenler tarafından sorulmaktadır. Sizlerde kendisini soyum nerden geliyor sorusunu soruyorsanız makalemizden soyumuzu nasıl buluruz konusunda bilgi edinebilirsiniz. Soyumun nerden geldiğini öğrenmek istiyorum sorusunu soran kişi sayısı bir hayli fazla olduğundan dolayı takipçilerimiz tarafından sorulan bir soru üzerinden sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Takipçi Sorusu: Soy ağacımı nasıl öğrenebilirim? İnternet ortamında yer alan soy ağacı çıkarma programlarının neredeyse tamamını indirdim ancak hiçbirisinden olumlu bir sonuç alamadım. Dedemlerin Rusya’dan geldiğini söyleyenler de var Almanya’dan geldiğini de. Soyumun bir türlü nerelere dayandığını bulamadım. Say ağacımı nasıl çıkarabilirim ve soyumun nerden geldiğini nasıl öğrenebilirim konusunda bana bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Cevap: İnternet ortamında TC kimlik numarası aracılığıyla soyunuzun nereden geldiğini öğrenmeniz mümkün değildir. Soyunuzun nereden geldiğini öğrenmek için izlemeniz gereken tek yol vardır oda nüfus müdürlüklerine gitmektir. Nüfus müdürlüklerine yapacağınız dilekçeli başvurular sonucunda arşivler açılır ve soyunuzun nereden geldiği tespit edilir. Say ağacınızı çıkarmanın maalesef başka bir yolu bulunmamaktadır.

Soyumun nereden geldiğini nasıl öğrenebilirim konusunda sizlerde ekstra olarak bildiklerinizi bizlerle yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

11 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler