Sponsorlu Bağlantılar

Birçoğumuzun resmi kurumlar ile çoğu zaman işi olmadığından dolayı çoğumuz dilekçe yazmayı bilmeyiz. İş hayatında aktif olduğunuz dönemlerde çoğu zaman SGK ile muhatap olmak zorunda kaldığınızda dilekçe yazmanız gerektiğinden dolayı sizlere SGK dilekçe örneklerini sunarak bu dilekçelerden yararlanmanızı sağlama niyetindeyiz.

Sosyal Güvenlik Kurumu dilekçe örneği birçok takipçimizin SGK ya dilekçe nasıl yazılır hususunda bilgi istemesi üzerine SGK ya yazılabilecek bir adet dilekçe örneğini siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Gerekli değişiklikleri yaparak bu dilekçe örneğini kullanmanız mümkün. Kolay gelsin iyi çalışmalar dileriz.

Sosyal Güvenlik Kurumu Dilekçe Örneği

T.C
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü
Ödemeler Daire Başkanlığına
ANKARA
Kurumumuzdan 5434 sayılı Kanuna göre almakta olduğum Emekli aylıklarımı 1 (bir) aylık olarak almak istiyorum.
Gerekli işlemin yapılmasını arz ederim.

EMELİLİK SİCİL NO:

__________________ __/__/201_

TC KİMLİK NO:______________________ Adı, Soyadı:______________

İmzası:

ADRES:

Emeklilik dilekçesi sigortalının çalmış olduğu kurumları ihtiva eden emeklilik işlemlerini başlatmak için lüzumlu olan resmi nitelik taşıyan belgedir. Bu belgeye kurumca tahsis talep ve beyan taahhüt vesikası denir. SSK’ya emeklilik dilekçesi ile müracaat eden emeklilik adaylarının işlemleri bu belgeye güvenerek başlatılır. Emekli adayı, müessesenin emeklilik tahsis işlemleri bölümlerinden tahsis talep dilekçesi örneklerinden rahatlıkla edinebilirler. Yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz dilekçeyi kendinize göre uyarlayarak istediğiniz tüden resmi dilekçeler hazırlayabilirsiniz. Dilekçe yazma konusunda bizlerden daga başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız insanların faydalanması adına hazırlamış olduğunuz dilekçe örneklerini yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Emekliliği yaklaşmış olan kişilerin emeklilik döneminin huzur ve sağlık içerisinde geçmesini temenni ederiz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler