Sponsorlu Bağlantılar

Hotmail almak istiyorum ve SKYPE kaydol işlemleri bir dönemin en popüler işlemleri arasında yer alıyordu. SKYPE kaydolmak istiyorum diyen kişilerin artmasındaki temel neden uzun zamandan beri hizmet veren MSN Messenger hizmetinin sonlandırılıp yerine yeni yazılım olan SKYPE yazılımının getirilmesidir. SKYPE açmak için SKYPE yazılımını indirmeniz yeterli ancak Microsoft hesaplarını kullanarak online olmak istiyorsanız öncelikle bir Hotmail hesabı açmanız gerekmektedir.

Hotmail almak istiyorum diyen kişilerden birisiyseniz Hotmail.com ya da Outlook.com adreslerini kullanarak kendinize bir mail hesabı açabilirsiniz. Hesap çarken telefon numaranızı sisteme kaydettirmenizde fayda var. Güvelik sistemleri arttırıldığından dolayı zaman zaman hesabınızı doğrulamanız gerekebilir. Bu tip durumlarda mağdur olmamak adına doğru bir telefon numarasını kayıt esnasında bilgilerinize ekleyin.

SKYPE kaydolmak için öncelikle skype.com adresinden SKYPE yazılımını indirin. Bu yazılım ücretsiz bir yazılımdır. Yani indirme işlemi sırasında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. İlgili yazılımı kurduktan sonra Microsoft hesabınızı ya da facebook hesabınızı kullanarak online olabileceğiniz gibi sistemde yer alan adımları takip ederek özel bir skype hesabı oluşturabilirsiniz.
SkypeSKYPE dönemin en hızlı sohbet yazılımlarından birisidir. En büyük özellikleri arasında yüksek çözünülürlük kamera bağlantısı sağlaması yer almaktadır. Ayrıca ilgili yazılım sayesinde yakınlarınız ile toplu konuşmalar da yapabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

10 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler