Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandan beri aynı GSM hattını kullanan tüketicilerin büyük bölümü zamanı geldiğinde sim kart reddedildi uyarısı ile karşılaşmaktadır. Turkcell, Vodafone, Avea ve Bimcell kullanıcıları zaman zaman sim kart reddedildi uyarısı ile mücadele etmek zorunda kaldığından dolayı sizlere bu uyarının çözümü hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Soru: Sim kart reddedildi uyarısı nasıl çözülür? Uzun zamandan beri Vodafone kullanıcısıyım yaklaşık olarak 5 yıldır kullandığım Vodafone hattımı yeni aldığım telefonuma taktım ve ekrana sim kart reddedildi uyarısı gelmeye başladı. Yardımlarını bekliyorum. Bu sim kart reddedilmesi olayını nasıl çözüme kavuşturabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz telefonunuzun ekranında böyle bir uyarı almanızın tek sebebi var oda sim kartınız eskimiş. Sim kartınızın eskimiş ve zarar görmüş olmasından dolayı telefonunuzun ekranında sim kart reddedilmiştir uyarısını almaktasınız. En yakın Vodafone bayiline giderek eskimiş sim kartınızı yeniletiniz. Sim kartınızı yeniletmeniz durumunda bu sorun ortadan kalkacaktır.

Bahsi geçen durumlar Turkcell, Avea ve Bimcell için de geçerlidir. İlgili sorunun en büyük nedeni kullanılan kartın üzerinde yer alan çipin eskimiş olmasıdır. Hangi GSM şirketinin kullanıcısı olursanız olun, kartınızı yenilediğiniz zaman sim kart reddedildi sorunundan kurtulabilirsiniz. Kartınızı yenilemiş olmanıza rağmen bu uyarıyı almaya devam ediyorsanız, bu sorun telefonunuzda meydana gelen teknik aksamalardan kaynaklanıyor olabilir.

sponsorlu bağlantılar

13 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler