Sponsorlu Bağlantılar

En azı ayrılık mektupları üzerine araştırma yaparken sevgiliye ayrılık mektupları üzerine bir makale hazırlamaya karar verdim. Piyasada çok sayıda damar ayrılık mektubu yer alsa da ben kendi cümlelerimin yer aldığı sevgiliye evlada mektubunu yazmaya ve bu mektupları sizlerle paylaşmaya karar verdim. Yüreğin en derin köşelerinden gelen hissiyatlar ile oluşturulmuş olan bu mektubun tam metni makalemizin devamında yer almaktadır. Sevgiliye ayrılık mektupları nasıl yazılır diye merak ediyorsanız destek almak ve bir mektup oluşturmak adına makalemizin devamında yer alan mektubu kendinize göre uyarlayabilirsiniz. Sizleri fazla sıkmamak adına kısa bir şekilde mektubu sizlere aktarmaya çalışacağız.

Yosun yeşiliydi gözlerin ve her baktığımda beni derinlere çekiyordu. Seninle geçirmiş olduğum her an seni bende ölümsüzleştirse de her şeyin sonu geldiği gibi bu aşkında sonu geldi. Elveda sevgilin, senle geçen günlerin tamamına elveda sevgilim. Sensiz geçecek olan yeni günlere ise merhaba sevgilim.

Seni tabiri caizse köpekler gibi sevdim ve bir dediğini iki etmedim. Her şeye rağmen sen esmer çocuk delisi olmaya ve esmerlerin peşinden koşmaya devam ettin. Emin ol bir gün çok pişman olacaksın ve kış güneşi asla ve asla içini ısıtmayacak. Yalnızlıklar odandan üzerine çökerken artık ben başka gözlere bakıyor ve başka elleri tutuyor olacağım. Belki de bakarsın yeni doğan bebeğimin üstünü örmek için gece yatağımdan kalkmış olacağım. Sen benim gibisini asla bulamazsın buna emin ol.

Mektubu sana bir şans almak adına yazmıyorum. Aslında ayrılan da sensin ama yine mektubu yazan ben oluyorum. Bir mektup yazıp elveda diyecek kadar yüreğin olmadığından dolayı sana elveda etmek istedim. Aslında bu elveda senin kişiliksiz bedenine ve ruhuna değil. Bu elveda hayalimde her zaman güzel kalacak olan geçirdiğimiz günleredir sevgilim.
Sevgiliye Ayrılık MektuplarıYüreğim ateşler içinde yanıyor ama beni sevmeyen birisine kendimi zorlan sevdiremem değil mi? Bu yüzden sana elveda diyorum ve sonsuza kadar bir kez daha yüzünü görmek istemiyorum.

Arakana bakmadan usulca gittin ve sevgilim. Sevdamın öksüzlüğüne alışabilirim bir ihtimal fakat sesinin uzak yolların sonucunda olması acıtıyor içimi. Neden böyle olduk anlam veremiyorum. Suskunluğun en büyük silahındı. Sen sustukça ben yara aldım, sen susmaya devam ettin ve yarama merhem olmadın. Suskunluğunla vurdun beni ve bir kez bile olsun dönüp arkana bakmadın. Ben alışkınım şahsı yaralarımı kendim sararım ama artık yaşamaktan usanmış durumdayım. Asıl acı olan ve kanatan unutulmak aslına bakarsak. Sen beni unuttun ama ben seni unutur muyum bilmiyorum. Söylesene, unutulmak kime yakışıyor? Unutan sen olsan da, sana dahi yakışmıyor. Merak etme, üzerine giydirmedim bu duyguyu, unutulmayan olmak sende daha da estetik duruyor. Görüyorsun işte, aşka ve sana hıyanet etmiyorum ben ki kırgınlığım aşka. Sen üzerine alındın ve arkana bakmadan uzaklaşıp gittin. Bir sonbahar’da, güneş hala daha da ısıtırken bedenimi seni çıkarttı karşıma ve yine aynı bir zamanda gidiyorsun. Elveda sevgilim elveda.

Sevgiliye ayrılık mektupları tahmin edebileceğiniz üzere çok geniş bir kavramdır. Bu yüzden renk katması adına sizlerde kendi ayrılık mektuplarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler