Sponsorlu Bağlantılar

Hayat arkadaşını ya da sevgilisini aldatmak; günümüzün rahatsızlıklarından biridir diye bir açıklanma yapmış olsak yanlış söylemiş olmayız diye tahmin ediyorum. Genel anlamda herkes öğrenmek ister. Karım beni aldatıyor mu? Kocam beni aldatıyor mu? Sevgilim beni aldatıyor mu? Bu kuruntu olarak başlamış olan şüphe objesi çiftlerin boşanmasına dahi neden olmaktadır. Karşı taraf eşini aldatmıyor olsa dahi o kuruntu duygusu kalbe girdiği zaman o beni aldatıyor mu evhamını kalpten atabilmek oldukça zordur. Eğer bir ilişki içerisindeyseniz kesinlikle bu tarz evhamlarda bulunmamanızda fayda var.

Pekala, birlikte bulunduğunuz bireyin sizi aldattığını nasıl öğrenebilirsiniz? İhanet etme faktörü ister istemez er veya geç kişide vicdan azabına sebep olacaktır. Bu tür insanlarda ister istemez eşlerine düzgüsel üstünde alaka göstermeye başlayacaklardır. Eğer ki normalin oldukça üzerinde geçmişe kıyasla haddinden çok alaka görüyorsanız bu işte bir bit yeniği arama zamanı gelmiştir. Çünkü birden bire ilginin artması aldatmanın en önemli belirtilerinden birisidir.

Bazı zamanlar bu vaziyet ters tepkide vermektedir. Pişmanlık duygusundan mahrum bir insana bu aldatma olayı yaşam boyu da devam edebilir. Kimsenin de bu şekilde bir vaziyete maruz kanlamasını istemeyiz.

Bir diğer aldatan ferdin vereceği açıklardan biride haneye geç gelmeler, devamlı arkadaşımla buluşacağım diyerek sizden çok fazla derece uzak durmasıdır. Sizlerle öpüşmelerini kısa tutması. Eskisi gibi istek ve arzunun kalmaması, Çok fazla söz sokmalar, Hakarete varan tümceler kurmaları, Lugatından seni seviyorum kelimesini çıkarması veya uzun zamandır bu cümleyi kurmuyor oluşu başkalarına gözünün kaydığı anlamına gelebilir. Tedbiri elinize alınız ve aldatma vakası ile karşılaşmamak adına iyi bir analiz yapınız.

Pekala, bu şekilde bir aldatmadan şüpheleniyorsanız ve ilişkinizi sonlandırmak istemiyorsanız ne yapmanız gerektiği konusunda bilginiz var mı? Eğer aldatıldığınızdan şüpheleniyorsanız ve daha çok ilgi görüp bu ilişkiyi kurtarmak istiyorsanız hemen olarak tarzınızı değiştirin. Güzelleşin şahsınıza bakın. İmkansız ve katiyen ondan şüphelendiğinizi belirli etmeyin. Bu ilişkiyi kurtarmanız vakit alabilir. Tek dikkat etmeniz gereken şey pes etmemektir.

sponsorlu bağlantılar

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler