Sponsorlu Bağlantılar

ALDATMAK; çağımızın hastalarından birisidir diye bir tanımlama yapmış olsak yanlış söylemiş olmayız diye düşünüyorum. Genelde herkez merak eder. Karım beni aldatıyormu, kocam beni aldatıyormu, sevgilim beni aldatıyormu vb. Bu evham olarak başlayan kuşku objesi çiftlerin boşanmasına bile sebep olmaktadır. Karşı taraf partnerini aldatmıyor olsa bile o evham duygusu kalbe girdimi o beni aldatıyormu evhamını kalpten çıkarabilmek çok zordur.

sponsorlu bağlantılar

Peki beraber olduğunuz kişinin sizi aldattığını nasıl anlayabilirsiniz.

Aldatma faktörü ister istemez er yada geç kişide vicdan azabına neden olacaktır. Bu tür kişilerde ister istemez partnerlerine normal üstünde ilgi göstermeye başlayacaklardır. Eğerki normalin çok üstünde geçmişe kıyasla haddinden fazla ilgi görüyorsanız bu işte bir bit yeniği arama vakti gelmiştir.

Bazen bu durum ters tepkide vermektedir. Pişmanlık duygusundan yoksun bir kişiyse bu aldatma vakası ömür boyuda devam edebilir. Kimseninde böyle bir duruma maruz kanlamasını istemeyiz.

Bir diğer aldatan kişinin vereceği açıklardan biriside eve geç gelmeler, sürekli arkadaşımla buluşacam diyipte sizden aşırı derece uzak durması. Sizinle öpüşmelerini kısa tutması. Eskisi gibi istek ve arzunun kalmaması, Aşırı laf sokmalar, Hakarete varan cümleler kurmaları, Lugatından seni seviyorum kelimesini çıkarması yada uzun süredir bu cümleyi kurmuyor oluşu başkalarına gözünün kaydığı anlamına gelebilir. Tedbiri elinize alınız.

Peki böyle bir aldatmadan şüpheleniyorsanız ve ilişkinizi yıkmak istemiyorsanız ne yapmanız gerekiyor?

Eğerki aldatıldığınızdan şüpheleniyorsanız ve daha fazla ilgi görüp bu ilişkiyi kurtarmak istiyorsanız acilen tarzınızı değiştirin. Güzelleşin kendinize bakın. Asla ve asla ondan şüphelendiğinizi belli etmeyin. Bu ilişkiyi kurtarmanız zaman alabilir. Pes etmeyin direnin.

Herkeze mutlu huzur dolu asşk kokan bir ömür dileriz

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sözler

1 Yorum Yapılmış.

  1. […] Sevgilimin (Eşimin) Beni Aldattığını Nasıl Anlarım Sevgilimin eşimin yalan söylediğini nasıl anlarım yazısına ait etiketler : Sevgilimin eşimin yalan söylediğini nasıl anlarım yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. […]

15 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc