Sponsorlu Bağlantılar

Bir Aşk Hikayesi dizisinde Korkut Ali karakteri ile karşımıza çıkan Seçkin Özdemir bu proje dışında birçok projede rol almış bir oyuncu olsa da mesleğinin en popüler zamanını bu dizide rol almaya başladığı günden itibaren yaşadığını söyleyebiliriz. Oyunculuk alanındaki başarı dışında yakışıklılığı ve güler yüzü sayesinde neredeyse herkesin sevdiği bir oyuncu haline gelmiştir. Seçkin Beyin hayranı olan birisi olarak sizlere ünlü oyuncu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Seçkin Özdemir doğum tarihi 25 ağustos 1981’dir. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu bu ilde yaşamaya devam ediyor. Kocaeli Üniversitesi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinden eğitim almış olan oyuncu alanında uzman kişilerden eğitim almış birisidir.

Akbank, Ülker, Binboa Vodka, Coca-Cola ve Gnctrkcll gibi reklam filmlerinde rol almış olan oyuncu özellikle rol almış olduğu dizilerdeki performansıyla tanınıyor. Seçkin Bey 1.75 boylarındadır. Ünlü oyuncunun sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Seçkin Özdemir Resimleri

Yaban Gülü, Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar ve Racon Ailem İçin adlı projelerde rol alan Seçkin Özdemir, çok sayıda hayranı olan bir kişidir. Başarılı oyuncu ile iletişime geçmek için twitter.com/seckinozdemir bağlantısını takip listenize ekleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

14 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler