Sponsorlu Bağlantılar

Piyasada çok sayıda ayıplı mal saten kuruluş olduğundan dolayı aldığı üründen memnun kalmayıp bu ürünleri iade etmek isteyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Ayıplı ürün alan kişiler satın alınan malın iadesi kaç gün içerisinde olur diye merak ettiği için sizlere geri iade koşulları hakkında bilgi vereceğiz.

Soru: Satın alınan malın iadesi kaç gün içerisinde olur? Yaklaşık 3 gün önce bir ürün aldım fakat ürün beklediğim gibi çıkmadı. Aldığım üründe hatırı sayılır bir rakama satılmakta. Boş yere para ödemek yerine ürünün geri iadesini yapmak istiyorum. Satın alınan bir ürün kaç gün içerisinde geri iade yapılabilir? Bu konu hakkında bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum.

Cevap: Sayın takipçimiz almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir gerekçe bildirmeden 7 gün içerisinde iade etmeniz mümkündür. Sorunuzda 3 gün önce aldım dediğiniz için sorunuzun cevabını ivedi bir şekilde vermek istedim. Ayrıca satın alınan bir ürünün ayıbı da 30 gün içerisinde satıcı firmaya bildirilebilir. Çok geciktirmeden ürününüzü iade edebilirsiniz.

Birçok firma sırf zarar etmemek adına ayıplı olan malları almamak için direnmektedir. Elinizde faturanız varsa bu tip durumlarla karşılaştığınızda sorunun üstesinden gelmezseniz vakit kaybetmeden tüketici kuruluna başvurun. İlgili firmaya uyarı gönderildiğinde mağduriyetiniz direkt olarak giderilecektir. Hak arama işlemi sadece firmanın iflasını açıklamış olduktan sonra yapılamamaktadır. Bu nedenden dolayı sadece güvenilir yerlerden alışveriş yapmanızda fayda var.

sponsorlu bağlantılar

12 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler