Sponsorlu Bağlantılar

Gazi Metal A.Ş, Karasu ilçesine yapmış olduğu yatırımlar sayesinde büyük bir istihdam alanı oluşturmuş olan firmalardan birisidir. Gazi Metal A.Ş bünyesinde çalışmak isteyen kişiler firmanın gelişim sürecini merak ettiğinden dolayı sizlere bu büyük kuruluş hakkında bilgi vermek istiyoruz.

sponsorlu bağlantılar

Aile büyükleri (Şeyh Mehmet, Mustafa, Hacı Mehmet Gazioğlu) tarafından 1927’li yıllarda Kayseri ve Mersin’de ithalat ile başlayan Demir Çelik ticareti, 1967’de Gebze’de kurulan Demir Sac Galvaniz Tic. San. A.Ş. ile Galvaniz Sac imalatı şeklinde devam etmiştir.

Şirket ortaklarından Makine Mühendisi Mustafa Gazioğlu uzun yıllar Galvaniz sektöründe faaliyet gösterdikten sonra 1987 yılında yine Gebze’de Gazi Metal Mamulleri San. ve Tic. Ltd. Şirketini kurmuştur. Demir Çelik ithalatı ve ticaretine şirketi İstanbul, Karaköy’e naklederek devam etmiştir.

Şirket, Demir Çelik Servis Merkezi oluşturmak amacı ile tekrar Gebze’ye nakledilmiş ve anonim şirkete dönüşerek bugünkü yapısına kavuşmuştur.

Firma Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek için gazimetal.com.tr bağlantısını kullanabilirsiniz. Gazi Metal A.Ş yurt genelinde yatırımlar yapmaya devam eden bir firmadır. Böylesine büyük yatırımlar yapan firma yetkililerine yurdumuza yapmış oldukları bu yatırımlardan dolayı çok teşekkür ederiz. Firma yetkilileri istihdam alanının yetersiz olmasından dolayı şirket bünyesinde sadece Karasu ilçesinde ikamet eden kişilere yer vermektedir. Bu sayede Karasu halkı arasında işsizlik oranının ciddi oranda azalması beklenmektedir.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Meslekler

8 Yorum Yapılmış.

 1. okan diyor ki:

  acil işe ihtiyacım var karasuda oturuyorum

 2. ömer diyor ki:

  merhaba ben pires kullanmasını ve pires kalıplarını iyi bilirim firmanızda çalışmak istiyorum

 3. Fatih kazan diyor ki:

  Merhaba şirketinizde çalışmak istiyorum torna tesfiye mezunuyum kaynak sertifikam ve güvenlik sertifikam var limandere de oturuyorum

 4. muhammet akdeniz diyor ki:

  firmanızda işe qirmek istiyorum

 5. mustafa yanık diyor ki:

  firmanızda görev almak çalışmak istiyorum

 6. ahmet emın girıtli diyor ki:

  çalişmak çalişmak çalişmak gazımetal bensız olmaz

 7. TUGAY HAMARAT diyor ki:

  İşe Girmek İstiyorum

 8. mustafa diyor ki:

  bizde çalışmak istiyoruz

17 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc