Sponsorlu Bağlantılar

Sakal kıran tedavisi, günümüz teknolojisi ile tıp dünyasında kısa sürede tedavi edilemediğinden dolayı sarımsak tedavisi yöntemi ile sakal kıran hastalığı tedavi edilmektedir. Sakal kıran sarımsak ile tedavi edilir mi diyen kişi sayısı eminiz bir hayli fazladır. Bize de bu durum ilk duyduğumuzda enteresan gelmişti ancak sakal kırana ne iyi gelir diye araştırdığımızda sarımsağın mucizevi şifasına tanıklık ettik. Sakal kıran tedavisi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız sayfamızın devamından takipçilerimiz tarafından sorulmuş bir soru üzerinden yola çıkarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Takipçi Sorusu: Kısa bir vakit önce sakallarıma sakal kıran hastalığı vurdu ve sakallarım büyük ölçüde döküldü. Şuan yaralı ve eşeğe benzer bir halim bulunmakta. Sakal kıran yüzünden yüzümün sadece bazı kısımlarında sakal çıkmakta. Görüntü olarak berbat duruyor. Sakallarımın yine belirmesi için sarımsak sürmemi koca karı olarak tabir edilen kişiler söylediler. Sakal kıran için sarımsak kürünün ne şekilde yapıldığına değin data verirseniz beni de bu dertten kurtarmış olursunuz. Bu hastalık için denemediğim yöntem kalmadı ve son olarak sarımsak tedavisini denemek istemekteyiz.
sakal kıran tedavisiCevap: Sarımsağın saç kıran ve sakal kırana iyi geldiği söyleniyor ama kullanıcıların daha fazla müspet akıbet almış olduğu sakal kıran kürünü sizinle paylaşmak istiyoruz. Bazı kişilere sarımsak dokunmaktadır. Bu yüzden bu kürü doktor gözetiminde yapmanızda fayda var.

Sakal Kıran Kürü İçin Gerekli Malzemeler

-yarım çorba kaşığı ardıç katranı
-yarım limon suyu
-1tatlı kaşığı vazelin

Hazırlanışı: Bütün materyalleri karıştırın ve sırça kavanoza koyun. Saç kıranın veya sakal kıranın olduğu kesime sarımsağı ikiye ayırarak sarımsakla adamakıllı masaj yaparak sarımsağı o kesime yedirin. Daha sonrasında hazırlamış olduğumuz bileşiği sürün ve 2 saat beklemeye alın, 7-8 gün süresince aynı metodu tekrar edin. Faydasını görmüş olacaksınız. Hepinize sıhhat dolu bir hayat diliyoruz.

Sakal kıran tedavisi hakkında ekstra bildiğiniz yöntemleri yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

14 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler