Sponsorlu Bağlantılar

Sarımsak, çok eski zamanlardan bu yana saç ve saç derisi sağlığı için kullanılan doğal bir düründür. Sarımsak rahatsız edici bir kokuya sahip olduğundan dolayı saçına sarımsak süren kişiler mevcut kokudan tez zamanda kurtulmak istediklerinden saçtaki sarımsak kokusu nasıl geçer konusunu merak etmektedir. Sizlerde saç ve saç derisi sağlığı için sarımsak kullanıyorsanız rahatsız edici kokudan nasıl kurtulabileceğinizi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Soru: Saçtaki sarımsak kokusu nasıl gider? Saç kıran oldum ve her gün saçlarıma sarımsak ezip sürüyorum. Saç kıranımın baya geçmesine rağmen her gün saçımı yıkıyorum ama halen saçımda sarımsak kokusu var. Nereye gitsem kimse yanıma yanaşmaz oldu. Sarımsak kokuyorsun uzak dur diyip beni mahcup düşürüyorlar. Saçımdaki sarımsak kokusu nasıl gider bana bu konuda bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz öncelikle geçmiş olsun. Öncelikle arkadaşlarınıza sitem ediyorum. Sonuçta sizin hasta olduğunuzu bilip böyle davranıyorlar ise yanlış yapmışlar. Gelelim asıl sorunuza. Saçtaki sarımsak kokusunu çıkarmak için yaklaşık 1 litre su içerisine yarım limon suyu ve 2 yemek kaşığı kahve çekirdeği koyup bekletiniz. Bir süre beklemenin ardından saçınızı sabunsuz bir şekilde bu su ile yıkayın ve 5 dakika bekledikten sonra durulayın. Bunu 1-2 kez yapmanız durumunda saçınızdaki sarımsak kokusu gidecektir.

Takipçimizin de sorusunda belirttiği gibi sarımsak genelde saç kıran sorunu ile mücadele etmek adına saça sürülmektedir. Antibiyotik etkisinin olmasından dolayı da saç kıran problemini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Bu tarz bir problem için mucizevi bir bitki olan sarımsaktan yararlanacaksanız ve saç derinizde açık yaralar mevcutsa yaraların daha kötü bir hale gelmemesi için bir cilt doktorunda destek almanız gerekmektedir çünkü sarımsak açık yaraların derinleşmesine neden olabilmektedir.

sponsorlu bağlantılar

16 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler