Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Saçtaki Sarımsak Kokusu Nasıl Gider? Saç kıran oldum ve gergün saçlarıma sarımsak ezip sürüyorum. Saç kıranımın baya geçmesine rağmen hergün saçımı yıkıyorum ama halen saçımda sarımsak kokusu var. Nereye gitsem kimse yanıma yanaşmaz oldu. Sarımsak kokuyorsun uzak dur diyip beni mahçup düşürüyorlar. Saçımdaki sarımsak kokusu nasıl gider bana bu konuda bilgi verirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz öncelikle geçmiş olsun. Öncelikle arkadaşlarınıza sitem ediyorum. Sonuçta sizin hasta olduğunuzu bilip böyle davranıyorlar ise yanlış yapmışlar. Gelelim asıl sorunuza. Saçtaki sarımsak kokusunu çıkarmak için yaklaşık 1 litre su içerisine yarım limon suyu ve 2 yemek kaşığı kahve çekirdeği koyunup bekletiniz. Bir süre beklemenin ardından saçınızı sabunsuz bir şekilde bu su ile yıkayın ve 5 dk bekledikten sonra durulayın. Bunu 1-2 kez yapmanız durumunda saçınızdaki sarımsak kokusu gidecektir.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

1 Yorum Yapılmış.

  1. gerçek diyor ki:

    bn dün saçlarıma sarımsak yağı sürdüm ve sadece 15 dk bekletebildim , koku evin her tarafına dağıldı, saçlarım okadar lötü kokuyoki okula nasıl gidicem bilmiyorum , evdekiler yanıma yaklaşmıyo , limon sürdüm geçmedi. maydanoz suyuyla yıkadım geçmedi, durulama suyuna sirke döktüm yine geçmedi , bu yazdığınız limon ve kahve kesin olarak işimi görürmü yoksa diğer denediklerim gibi mi olur , denemeye korkuyorum çünkü okdar şey denedim ki saçlarıma zara vermesinden korkuyorum LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN :(

10 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc