Sponsorlu Bağlantılar

Sabıka kaydı özellikle sorunsuz kişileri şirket bünyesinde çalıştırmak isteyen işverenlerin en çok talep ettikleri belgelerden birisidir. Adli sicil kaydı olarak da geçen sabıka kaydı belgesi artık online bir sistem olan e devlet kapısı üzerinden de alınabilmektedir. İnternetten sabıka kaydı nasıl alınır konusunda çok sayıda soru aldığımızdan dolayı sizlere sorulan bir soru üzerinden cevap vereceğiz.

Soru: Merhaba ben ilyas. Sabıka Kaydı internetten Nasıl Alınır? bu konuda yardımlarınızı beklemekteyim. Yeni bir işe başlayacağım ve evraklarımın tamamını bu gün bitirmem lazım yetişemiyecek gibi görünüyorum. Lütfen Sabı Kaydı Nasıl Alınır konusunda yardımcı olum. Şimdiden Teşekkürler.

Cevap: Sayın Takipçimiz Bildiğimiz kadarı ile şuanlık internet üzerinden sabıka kaydı alınamamaktadır. Adli sicil kaydınızı nasıl alacağınıza dair bilgileri BURADAN öğrenebilirsiniz. Şimdiden yeni işinizin hayırlı olmasını ve helal kazançlar sağlamanızı temenni ederiz. Kolay gelsin.
E-DevletE devlet kapısı üzerinden uygulamaya sokulan adli sicil kaydı sorgulama sistemi üzerinden sabıka kaydınızın olup olmadığını öğrenmeniz mümkündür. E devlet üzerinden alınan adli sicil kaydı evraklarında ıslak imza olmadığından dolayı birçok firma adliyelerden alınan sabıka kaydı belgelerini istemektedir. Başvuru yaptığınız firma e devlet üzerinden alınan sabıka kaydı belgelerini de kabul ediyorsa turkiye.gov.tr/adli-sicil-kaydi bağlantısı üzerinden sabıka kaydınızı sorgulayıp çıktı alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler