Sponsorlu Bağlantılar

Sabıka kaydı özellikle sorunsuz kişileri şirket bünyesinde çalıştırmak isteyen işverenlerin en çok talep ettikleri belgelerden birisidir. Adli sicil kaydı olarak da geçen sabıka kaydı belgesi artık online bir sistem olan e devlet kapısı üzerinden de alınabilmektedir. İnternetten sabıka kaydı nasıl alınır konusunda çok sayıda soru aldığımızdan dolayı sizlere sorulan bir soru üzerinden cevap vereceğiz.

sponsorlu bağlantılar

Soru: Merhaba ben ilyas. Sabıka Kaydı internetten Nasıl Alınır? bu konuda yardımlarınızı beklemekteyim. Yeni bir işe başlayacağım ve evraklarımın tamamını bu gün bitirmem lazım yetişemiyecek gibi görünüyorum. Lütfen Sabı Kaydı Nasıl Alınır konusunda yardımcı olum. Şimdiden Teşekkürler.

Cevap: Sayın Takipçimiz Bildiğimiz kadarı ile şuanlık internet üzerinden sabıka kaydı alınamamaktadır. Adli sicil kaydınızı nasıl alacağınıza dair bilgileri BURADAN öğrenebilirsiniz. Şimdiden yeni işinizin hayırlı olmasını ve helal kazançlar sağlamanızı temenni ederiz. Kolay gelsin.
E-DevletE devlet kapısı üzerinden uygulamaya sokulan adli sicil kaydı sorgulama sistemi üzerinden sabıka kaydınızın olup olmadığını öğrenmeniz mümkündür. E devlet üzerinden alınan adli sicil kaydı evraklarında ıslak imza olmadığından dolayı birçok firma adliyelerden alınan sabıka kaydı belgelerini istemektedir. Başvuru yaptığınız firma e devlet üzerinden alınan sabıka kaydı belgelerini de kabul ediyorsa turkiye.gov.tr/adli-sicil-kaydi bağlantısı üzerinden sabıka kaydınızı sorgulayıp çıktı alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

6 Yorum Yapılmış.

 1. hasan diyor ki:

  sabıka kaydı internetten verilmeye başladı ama bazı özel kurumlar bunu kabul etmiyor ve geçerliliği olmadığını söylüyorlar

  • admin diyor ki:

   Bu tip bir durumda kurumunda bulunan bir kişinin e-devlet hesabına sabıka kaydınızı gönderebilirsiniz. İlgili kuruma bunu söylemenizde fayda var.

 2. melisa diyor ki:

  hırsızlık yaptım kredi çekebiliyormuyum

  • Hüseyin Avni KOTEVOĞLU diyor ki:

   valla trilyon çaldıysan kredi alabilirsin ama küçük çaldıysan (simit gibi) alamazsın..

 3. belgin doruk diyor ki:

  Artık neden sabıka kaydı isterler anlamış değilim. Bir şantiyeye muhasebe elemanı olarak girecem ve benden bile sabıka kaydı istiyorlar.

  • Kadir diyor ki:

   siz sabıkasını bilmediğiniz birini işe alırmısınız? Bayan olduğunuz için ayrıcalık beklemeyin. Sizin yerinize bir erkek olsaydı sabıka kaydı istenmesine tepki vermeyecektiniz.

10 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc