Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yüksekten aşağı bakmak ve rüyada yüksekten bakmak anlamı tabiri nedir gibi soruların yanıtını elimizden geldiğince sizlere sunmaya çalışacağız. Genedel en çok görülen rüyaların içerisinde yüksekten aşağıya bakmak gelmektedir. Peki rüyada yüksekten aşağıya bakmanın anlamı nedir?

Rüyada yüksenten aşağıya bakmak yeni iş arayışına gireceğinize delalettir. Rüyanızda yüksekten aşağıya bakmanız hedeflerinizin büyük olduğunu ve hedeflerinize ulaşmak için çok çaba harcamanız gerektiğini ifade etmektedir. Rüyanızı suya anlatında hayır olsun su alıp götürsün güzellikler geldin. Rüyanız hayır olsun.

Rüyada yüksekten bakmak, iş yaşamınızda başarıya ulaşmış olup estetik bir mevkiye ulaşacağınızadalalet etmektedir. Bu şekilde bir düş gören kişi, tez zamanda olmasa dahi zamanla icra ettiği çalışmalar neticesinde muayyen bir makama varır ve yönetici şekline kadar yükselir. Rüyada yüksek bir yere çıkarak oradan aşağıya yada etrafa baktığını görmek, bazı zamanlar da kişileri küçük görme, kibir ve şahsını beğenme anlamlarına gelmektedir.

Rüyasında bir dağın üstüne çıkıp oradan tabiatı seyreden birey evren nimetlerine kavuşarak, bütün problemlerinden kurtulur, arzu ve isteklerine kısa zaman içerisinde kavuşur. Rüyada bir insanın üstünden baktığını görmek, kibre, şahsını beğenmeye ve başkalarını minik görmeye işarettir. Böyle bir rüya gördüyseniz kendinize çeki düzen vermenizi tavsiye ederiz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler