Sponsorlu Bağlantılar

Biz insanlar gördüğümüz rüyalardan etkilenen varlıklar olduğumuzdan dolayı gördüğümüz rüyaların manası merak ederiz. Bazı kişiler rüyasında Ufo ve uzay gemisi gördüğünü belirttiğinden dolayı bu tarz rüyaların ne anlama geldiğini sizlere anlatmaya karar verdik. Rüyanızın tabirini yapmadan evvel rüyalarınızın hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Rüyada Ufo Görmenin Anlamı; Bir kimsenin rüyasında Ufo görmesinin anlamı o kimsenin aşırı derecede hayal kurduğunu simgeler. Aşırı derecede hayal kurup çevrenizdekilerden soyutlandığınız ibaresidir. Çevrenizden uzaklaşarak sadece kendinize zarar verirsiniz. İçine kapanık iç dünyalara sahip kimseler zaman içerisinde bunalıma girip depresyonla sonuçlanan hastalıklarla mücadele etmeye çalışırlar. Etraftan koparak kimse mutlu olamamıştır. Çünkü yalnızlık Allaha mahsustur ve insanoğlu bu yükü kaldırabilecek kudrete sahip değildir. Sevdiklerinizin yanınızda olduğu güzel bir ömür geçirmenizi temenni ederiz.
ufoEskiler yani atalarımız görülen rüyaların hayırlı olması adına görülen rüyaların ilk olarak suya anlatılmasını tavsiye ediyor. Ayrıca gündüz vakti anlatılan rüyaların hayırlı, geceler anlatılan rüyaların ise hayırsız sonuçlanacağı konuşulmaktadır.

sponsorlu bağlantılar

19 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler