Sponsorlu Bağlantılar

Biz insanlar gördüğümüz rüyalardan etkilenen varlıklar olduğumuzdan dolayı gördüğümüz rüyaların manası merak ederiz. Bazı kişiler rüyasında Ufo ve uzay gemisi gördüğünü belirttiğinden dolayı bu tarz rüyaların ne anlama geldiğini sizlere anlatmaya karar verdik. Rüyanızın tabirini yapmadan evvel rüyalarınızın hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Ufo Görmenin Anlamı; Bir kimsenin rüyasında Ufo görmesinin anlamı o kimsenin aşırı derecede hayal kurduğunu simgeler. Aşırı derecede hayal kurup çevrenizdekilerden soyutlandığınız ibaresidir. Çevrenizden uzaklaşarak sadece kendinize zarar verirsiniz. İçine kapanık iç dünyalara sahip kimseler zaman içerisinde bunalıma girip depresyonla sonuçlanan hastalıklarla mücadele etmeye çalışırlar. Etraftan koparak kimse mutlu olamamıştır. Çünkü yalnızlık Allaha mahsustur ve insanoğlu bu yükü kaldırabilecek kudrete sahip değildir. Sevdiklerinizin yanınızda olduğu güzel bir ömür geçirmenizi temenni ederiz.
ufoEskiler yani atalarımız görülen rüyaların hayırlı olması adına görülen rüyaların ilk olarak suya anlatılmasını tavsiye ediyor. Ayrıca gündüz vakti anlatılan rüyaların hayırlı, geceler anlatılan rüyaların ise hayırsız sonuçlanacağı konuşulmaktadır.

sponsorlu bağlantılar

3 Yorum Yapılmış.

  1. AYAZ ÖZBERK diyor ki:

    Aklın başına gelince pişman olacağın bir işi sakın yapma.

  2. PELİT HALİS diyor ki:

    Bir kimseyi tanımak istiyorsan, düşüp kalktığı arkadaşlarına bak.Mevlâna Celâleddin-i Rûmî sözleri

  3. aysel diyor ki:

    böyle bir rüya tabirini çok güzel yorumladınız… yalnızlık allaha mahsustur biliyorum..çok güzel temennide bulundunuz. teşekkür ederim..bi insana destek verilecek en güzel kelime,sevdkleriyle güzel bir ömür..ne güzel.. allah razı olsun sizden..

15 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc