Sponsorlu Bağlantılar

Sevgi sözleri ve sevgi mesajları sayfamıza hoş geldiniz. Dünyadaki en güzel duyguların baş sırasında sevmek ve sevilmek yer almaktadır. Bu yazı dizimizde sizlere en güzel sevgi sözlerini sunmak istiyoruz. Ayrıca facebook da paylaşabileceğiniz resimli sevgi sözlerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sevgi Sözleri

– Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

– Seni sevdiğim kadar yaşasaydım, ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

– Toprak olmaz bende senden başkası, seni bunca sevmez benden başkası, ölürsem sen ağla arkamdan yeter gelmesin kabrime senden başkası.

– Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun. Duyduğum en derin sevgi senin eserin. Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin ve kurduğum en güzel hayal sensin.

– Seviyorum sevmenin acı verdiğini her sevenin sevilmediği bile bile. Ama yine de bir umut taşıyorum. Belki seven sevilir diye.

– İçim o kadar senle doldu ki. İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

– Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

– Eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev, daha sonrada istersen beni, ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, çünkü ben seni öyle sevdim.

– Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara. Bir cana hasret, bilmezler.

Resimli Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri

sponsorlu bağlantılar

16 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler