Sponsorlu Bağlantılar

Rakının Faydaları Nelerdir?

Bir alkol türü olan rakının özellikle diş ağrısına iyi geldiğini bilmekteyim. Rakının başka faydaları olup olmadığını öğrenmek için rakının faydaları nelerdir sorusunu sizlere sormak istedim. Normalde çok alkol alan birisi değilim ancak alkolün hep zarar mı var hiç mi yararı yok diye düşünmekteyim. Beni bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

sponsorlu bağlantılar

Rakının Faydaları Nelerdir?

Sayın takipçimiz bu soruyu bizim gibi alkol düşmanı olan birisine soracak olursanız alacağınız cevap hep aynıdır. Rakının hiçbir faydası yoktur. Diş ağrısını geçirdiği de bahanedir. Çünkü rakı dişe konulduğunda ilgili bölgedeki hücrelerin ölmesine neden olur. Siz ağrının geçtiğini düşünürsünüz ancak zarar görmüş olursunuz.

Ülkemizde yıl içerisinde ortalama 6000 kişi trafik kazasında hayatını kaybetmektedir. Yaşanan trafik kazalarının da büyük sebebi alkollü araç kullanmaktır. Binlerce canların yok olmasına nende olan bu kafa yapıcı maddenin hiçbir yararı olmayıp bir dünya zararı vardır. En kısa zaman içersinde alkol alışkanlığından kurtulmanızı temenni ederiz.

Sahte Rakı Nasıl Anlaşılır

Rakının faydaları nelerdir konusunda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

1 Yorum Yapılmış.

  1. tarık segmen diyor ki:

    rakının vücuda şeker yüklemesi ,kalp ciğer etrafını yağ kaplaması,kanın koyulaşması ve beyin hücrelerinin ölümünü sağlaması gibi zararları vardır.tabi bu zararlıları içen bilir,içmeyen palavra sıkmış demektir………..bunun yanında diş ve baş ağrısına bir gecelik yardımda bulunur.lokal olarak bölgeyi uyuşturur……………fayda olarak keyif vericidir,başka bir dünyada yaşarsın,unutkanlık sağlar dertler unutulur,dertsiz ,tasasız bir dünyaya geçiş yaparsın,sarhoşken kaza geçirsen ,hissetmezsin,hatta “Allah bile bebek ile sarhoşu korur ” diye bir söz vardır,bu konular rakı içmeyen çerezciler ile konuşulamaz,bilgileri yetersizdir,bu konuda boş ,bilgisiz,cahil insandırlar,RAKI İÇEN KİŞİ SARHOŞKEN YALAN SÖYLEMEZ ve Allah vergisi mamüllerden yapılmış bir içecektir,afiyet olsun

15 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc