Sponsorlu Bağlantılar

Bir alkol türü olan rakının özellikle diş ağrısına iyi geldiğini bilmekteyim. Rakının başka faydaları olup olmadığını öğrenmek için rakının faydaları nelerdir sorusunu sizlere sormak istedim. Normalde çok alkol alan birisi değilim ancak alkolün hep zarar mı var hiç mi yararı yok diye düşünmekteyim. Beni bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Rakının Faydaları Nelerdir?

Sayın takipçimiz bu soruyu bizim gibi alkol düşmanı olan birisine soracak olursanız alacağınız cevap hep aynıdır. Rakının hiçbir faydası yoktur. Diş ağrısını geçirdiği de bahanedir. Çünkü rakı dişe konulduğunda ilgili bölgedeki hücrelerin ölmesine neden olur. Siz ağrının geçtiğini düşünürsünüz ancak zarar görmüş olursunuz.

Ülkemizde yıl içerisinde ortalama 6000 kişi trafik kazasında hayatını kaybetmektedir. Yaşanan trafik kazalarının da büyük sebebi alkollü araç kullanmaktır. Binlerce canların yok olmasına nende olan bu kafa yapıcı maddenin hiçbir yararı olmayıp bir dünya zararı vardır. En kısa zaman içersinde alkol alışkanlığından kurtulmanızı temenni ederiz.

Sahte Rakı Nasıl Anlaşılır

Rakının faydaları nelerdir konusunda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler