Sponsorlu Bağlantılar

Olumlu ve pozitif düşünceye dayalı özellikle dünya felsefecilerinin söylemiş olduğu olumlu sözleri sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Genelde ders verici nitelikte olan pozitif sözlerden kendinize pay çıkarabilir ve hayat tarzsınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Eğer sizlerinde eklemek istediği pozitif sözler varsa yorum yap kısmından paylaşımda bulunabilirsiniz.

Olumlu Düşünce Sözleri – Pozitif Düşünce Sözleri

– Başarılı insanı belirleyen ilk özellik tutumudur. Kişi olumlu tutum ve düşüncelere sahipse, zorluklarla uğraşmayı seviyor ve onların üstesinden gelmekten haz duyuyorsa başarılarının yarısını gerçekleştirmiş sayılır.

– Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir ana tarafından büyütülmüş olanlardır.

– Pozitif düşünmek, pozitif sonuçlar üretir.

– Bir insanın mikroskop altında gül dalının köklerini inceleyeceği yerde, onun goncasının açılışını seyredip sevinmesi daha iyidir.

– İyimser yaranın üstünde kabuk, kötümser de kabuğun altında yara görür.

– Her güçlüğü yenmenin anahtarı inanmaktır. Kendinize inanın. Geleceğe inanın. Yapabileceğinize inanın. İnsanlara inanın. İnanın ve inanmaya devam edin.

– Düşünmek, ruhun kendi kendine konuşmasıdır.

– Durumun aşağılığı, düşünceleri de aşağılık yapar.

– Güzel bir düşünce de ibadet sayılır.

– İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.

sponsorlu bağlantılar

20 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler