Sponsorlu Bağlantılar

KYK portal sayfası yaşanan sorunlardan ötürü kullanıcıların ciddi sorunlar yaşadığı sayfalardan birisidir. KYK portal doğrulama sayfası çıkış işlemlerinde son zamanlarda sıklıkla sorun yaşamıyor olmasından dolayı sizlere Portal kyk.gov.tr giriş ve çıkış işlemlerinin neden sorun yaşattığı hakkında bilgi vereceğiz.

KYK yurt girişleri gece saat 00.00’ı gösterdiğinde sona ermektedir. Bu saatten sonra yurtlara giriş yapmanız kapıda görevli olan bekçinin inisiyatifine kalmıştır. Mağdur olmamak adına bu saatten geç saatlere kalmamanızı ve vaktinde yurda gelmenizi tavsiye ederiz.

Portal olarak kyk.gov.tr sitesine giriş ve çıkış yapamıyorsanız bunun temel sebebi sisteme aşırı şekilde yüklenilmiş olmasıdır. Sunucuların iyileştirilmemesi yıllardan beri bu tip sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu tarz bir durumla karşılaşmanız halinde sabrınızı kontrol ederek F5 tuşuna sistem kendisine gelene kadar basın. Ortalama olarak 15 dakika bunu yapmanıza rağmen sisteme giriş yapamıyorsanız boş yere uğraşmayın. Çünkü bu durum sistemde ciddi sorunların olduğunun göstergesidir.
kyk portal sayfası giriş çıkışBu tip durumlarda birkaç saat sonra sisteme giriş ve çıkış yapmayı denemenizde fayda var. KYK Yurtkur sistemi ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturmak için KTK portal yetkililerine ulaşıp sorunu dile getirmenizde fayda var. Doğrulama sayfası bağlantısından bu konu hakkında da fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. dhtjök diyor ki:

    yurtlara başvuru nasıl yapılır.üniversitemin adı yazmıyor

16 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler