Sponsorlu Bağlantılar

KYK portal sayfası yaşanan sorunlardan ötürü kullanıcıların ciddi sorunlar yaşadığı sayfalardan birisidir. KYK portal doğrulama sayfası çıkış işlemlerinde son zamanlarda sıklıkla sorun yaşamıyor olmasından dolayı sizlere Portal kyk.gov.tr giriş ve çıkış işlemlerinin neden sorun yaşattığı hakkında bilgi vereceğiz.

sponsorlu bağlantılar

KYK yurt girişleri gece saat 00.00’ı gösterdiğinde sona ermektedir. Bu saatten sonra yurtlara giriş yapmanız kapıda görevli olan bekçinin inisiyatifine kalmıştır. Mağdur olmamak adına bu saatten geç saatlere kalmamanızı ve vaktinde yurda gelmenizi tavsiye ederiz.

Portal olarak kyk.gov.tr sitesine giriş ve çıkış yapamıyorsanız bunun temel sebebi sisteme aşırı şekilde yüklenilmiş olmasıdır. Sunucuların iyileştirilmemesi yıllardan beri bu tip sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu tarz bir durumla karşılaşmanız halinde sabrınızı kontrol ederek F5 tuşuna sistem kendisine gelene kadar basın. Ortalama olarak 15 dakika bunu yapmanıza rağmen sisteme giriş yapamıyorsanız boş yere uğraşmayın. Çünkü bu durum sistemde ciddi sorunların olduğunun göstergesidir.
kyk portal sayfası giriş çıkışBu tip durumlarda birkaç saat sonra sisteme giriş ve çıkış yapmayı denemenizde fayda var. KYK Yurtkur sistemi ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturmak için KTK portal yetkililerine ulaşıp sorunu dile getirmenizde fayda var. Doğrulama sayfası bağlantısından bu konu hakkında da fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Eğitim, Teknoloji

8 Yorum Yapılmış.

 1. özlem diyor ki:

  bana bu sayfaya girdgimde çıkış yapabilecegimi söylediler ama yapamıyorum bana yardm cı olur msnz

 2. hasan kazımlar diyor ki:

  Portal doğrulama sayfası çıkış işlemi gerçekten bizlere cehennem olmuş durumda. Devlet bilişim sektörüne hiç yatırım yapmıyor. KYK sitesinde yoğunluk olduğu zaman site kapanıyor. Artık bundan sonra gece saat kurup siteye öyle gireceğiz sanırım.

 3. merve diyor ki:

  kyk nun e hizmetler sitesine girdiğimde yurt sorgulaması yapmak istiyorum ama kullanıcı adı ve şifre istiyor nasıl oluştururum

 4. leman diyor ki:

  bilgisayarıma forrmat attırmıstım internete gırmek ıstıyorum ama dogrulama sayfası gelmıyor ınternetıde kullanamadıgım ıcın herhangı bırsey yapamıyorum güvenlıklere ve mudure sordum ama format attırdıgım yere yaptırmam gerektıgını soyledıler napmalıyım?

 5. şeyma diyor ki:

  Bu nasıl Bi şey ya Bi de bakanlık sitesi olacak yatıyo mu orda çalışanlar becereksizler mi yoksa

 6. buse diyor ki:

  Cikis yapamıyorum delirmemek elde değil.

 7. fadime diyor ki:

  KYK cıkıs yapamıyorum

14 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc