Sponsorlu Bağlantılar

8. sınıf polis sınavı soruları için sürekli hazırlanmaktayım. Tek hayalim polis olmak ancak polis olmak için kaç net gerekir ve polislik sınavları kaç puan istiyor sorularının cevabını bilmediğimden ötürü sürekli muallâkta kalmış durumdayım. Düz lise mezunları polis olabilir mi bilmiyordum ancak olabilineceğini öğrendim. Aklımda kalan soruları ise sizlere belirtmiş durumdayım. Bana polis olmak için kaç puan almak gerekir konusunda bilgi verirseniz çok memnun olurum.

sponsorlu bağlantılar

Polis Olmak İçin Kaç Puan Net Almak Gerekir

Sayın takipçimiz öncelikle hakkınızda hayırlısı neyse onun olmasını temenni ederiz. 8. Sınıf polislik sınavıdır diye düşünen adaylarımız olabilir. Polislik soruları denildiği zaman aklınıza SBS sınavı gelmektedir. Polis olmak için şu kadar net yapmanız gerekir diye bir şey söyleyemeyiz çünkü her yıl taban puanları değişmektedir. Geçmiş yıllara göz atacak olursak minimum 350 puan yapan birçok kişinin polis olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bu yüzden SBS sınavında en az 350 puan yapmaya çalışın.

Polis olmak için kaç puan net almak gerekir konusunda aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

2 Yorum Yapılmış.

  1. biri diyor ki:

    8. sınıfta sbs den sonra hemen mi giriliyor polis okuluna? kaç puan gerekiyor? hangi derslerin iyi olması gerekiyor? lütfen cevaplarmısınız

  2. Okan diyor ki:

    en az 350 puan mı gerekiyorr ,?

10 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc