Sponsorlu Bağlantılar

Polislik mesleğinde olu emekliliği yaklaşan polis memurları her meslek grubunda yer alan kişilerde olduğu gibi emekli oldukları zaman ne kadar maaş alacağını merak etmektedir. En fazla memurun bulunduğu meslek grubu polislik olduğundan dolayı sizlere polis emeklisi maaşları ne kadar konusunda bilgi vereceğiz.

Soru: Emekli polis memuru ne kadar maaş alır? Babam nasipse bu yıl polislikten emekli olacak. Banka emekliliğine de zamanda başvuru yapmış ve devletten de emekli olacak. Benim öğrenmek istediğim emekli polisler ne kadar maaş almaktalar. Babamın iyi bir yaşam sürmesini istiyorum. İlk işimiz emekli polis memuru olan babama köyde ev yapmak olacak. Acaba alacağı maaş ona yetecek mi. Gerekli açıklamaları yaparsanız çok memnun olurum.

Cevap: Sayın takipçimiz öncelikle babanızın emekliliği hayırlı olsun. Vatana uzun süre hizmet veriyor olmanın gururu içerisinde olduğu inancındayım. 2011 yılına göre konuşacak olursak emekli polis memurları 1050 TL maaş almaktalar. Rütbe ve kıdem farkına göre 150 TL kadar daha fazla maaş alanlarda var. Umarım babanıza bu maaş yeter. Babanıza uzun ömürler dileriz.

Polis emeklisi ne kadar maaş alır konusunda sizlere vereceğimiz bilgiler bu şekilde. Mesleğinizde yıpranmadıysanız geçim derdine düşmemek adına emekli olmak yerine mesleğinizi aktif bir şekilde yapmaya devam etmenizde fayda var. Bu kutsal mesleği yapan tüm memurlara emeklilik yaşamında huzur ve sağlık dileriz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler