Sponsorlu Bağlantılar

Siğil geçiren dualar arasında yer alan en etkili dua Peygamberimizin okuduğu siğil geçirme duasıdır. Siğil deri üzerinde et kabarcıklarının meydana gelmesiyle meydana gelen bir deri hastalığıdır. Her şeyi denemiş olmanıza rağmen siğillerinizden kurtulamıyorsanız Peygamberimizin okuduğu siğil geçirme duası dertlerinize derman olabilir.

Genelde kurbağa işemesi sonucu çıktığına inanılan, el ve ayaklarda sıkça görülen siğil adını verdiğimiz et parçalarından kurtulmak için Peygamber Efendimizin okumuş olduğu siğil duasını siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz. Küçüklüğümüzde incir yaprağından akan sütü sürerdik ve bu süt gerçekten geçirirdi. Demek ki kalben inanınca hastalıklardan kurtulmak mümkünmüş. Hepinize sağlık dolu bir yaşam dileriz.

Modern tıp dünyasında yer alan siğil geçirme işlemlerinin büyük bölümü ya iz kalmasına neden olmakta ya da tedavi süreci bir hayli uzun olmaktadır. Kısa süre içerisinde bu siğillerden kurtulmak istiyorsanız kesinlikle bu siğil duasını okumanızı tavsiye ederiz.

Birçok kişi sadece dua okuyarak siğillerini geçirmeye çalışmaktadır. Bu tutumun yanlış bir tutum olduğunu bilmenizi isteriz. Her ihtimale karşı olumsuz bir durumun oluşmasını engellemek adına bir doktora görünmelisiniz. Sizin siğil olarak gördüğünüz kabarmalar başka hastalıkların habercisi olabilir. Bu yüzden tedbiri elden bırakmamanızı tavsiye ederiz.

Modern tıp dünyasında siğilleri geçirmek için genelde mürekkep renginde olan ve mevcut kabarıklıkları yakan bir sıvı ilaç kullanılmaktadır. Bu mavi renkteki ilaç deride yanıkların oluşmasına neden olduğundan dolayı iz kalmasına neden olur. Siğilleriniz görünen yerlerdeyse doktorunuza iz bırakmayacak yöntemleri sizlere tavsiye etmesini isteyin.

Peygamberimizin elini toprağa vurarak okuduğu siğil duası

اَمْ اَبْرَمُوا اَمْرًا فَإنَّا مُبْرٍمُونَ

Okunuşu: “Em ebremû emren fe innâ mumbrimûn.”

Sizler de siğil geçirme konusunda olumlu etkilerini gördüğünüz duaları yorum yaparak bizlerle paylaşabilir ve diğer kişilerin bu dualardan yararlanmasına vesile olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler