Sponsorlu Bağlantılar

Fox TV ailesi yep yeni bir dizi olan Özür Dilerim Seni Seviyorum dizisiyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Özür Dilerim Seni Seviyorum dizisi oyuncuları büyük oranda belli oldu. Dizinin yayın tarihi tam olarak belli olmasa da kısa süre içerisinde yayına başlamasını bekliyoruz. Yazımızın devamından Özür Dilerim Seni Seviyorum oyucu kadrosu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Özür Dilerim Seni Seviyorum Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

İlgili dizi Güney Kore de yayınlanan ve büyük izleyici kitlesine ulaşan I am sorry, I love you dizisinin Türkçe uyarlaması olacak. Özür Dilerim Seni Seviyorum dizisinin konusu adından da anlaşılacağı üzere aşk olacak.

Özür Dilerim Seni Seviyorum dizisinde yer alacak başlıca oyuncular: Damla Sönmez, Ufuk Bayraktar, Yamaç Telli ve Elçin Sangu rol alacak

Dizide, anne ve babası tarafından terk edilmiş acılarla geçen çocukluğu ve sokaklarda suçlu olarak yaşayan bir gencin hayatı anlatılacak.

özür dilerim seni seviyorum dizisi

Özür Dilerim Seni Seviyorum oyuncuları, Özür Dilerim Seni Seviyorum dizisi oyuncu kadrosu ve konusu hakkında sizlerde düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Haberler

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc