Sponsorlu Bağlantılar

Özlem sözleri ve özlem mesajları sayfamıza hoş geldiniz. Özlemek bütün güzel cümlelerin doğuşunu sağlayan bir duygudur. Bu yazı dizimizde yüreğini özlem kaplayan takipçilerimizin duygularını ifadelerinde yardımcı olabilmek adına en güzel özlem sözlerini siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz. Ayrıca resimli özlem sözlerimizi kullanarak facebook ortamında duygularınızı daha açık ifade edebilirsiniz.

Özlem Sözleri

– Hatırlamak gönül dağındaki gül kadar güzel ise, unutulmak hüzün dağındaki diken kadar acıdır.

– Yarınlar umudumdu benim bugünlere düşmandım, yarınımdım sen benim bugünüm olamazdın, yarınlar hiç gelmedi, ben hep bu günlerde kaldım.

– Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek neden geçen zaman seni unutturmaya yetecek. Bırakıp gitsen de unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

– Düşünmek bazen yanında olmaktan daha fazla zevk verir insana. Hasret çekersin, özlem duyarsın, değer biçersin, çok özledim dersin duymasa da.

– Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke.

– Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış ya da senden ayrı yaşayıştır.

– Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Resimli Özlem Sözleri

özlem sözleri

özlem sözleri

özlem sözleri

sponsorlu bağlantılar

18 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler