Sponsorlu Bağlantılar

ÖSYM Şifresini Unuttum Nasıl Öğrenebilirim? ÖSYM sonuç sistemine giriş yapıp sınav sonucumu öğrenmek istiyordum ancakÖSYM şifremi unuttum” ve bu yüzden sınav sonucuma bakamıyorum. ÖSYM şifreni öğrenip sınav sonucuma bakmam gerekiyor. ÖSYM şifremi unuttum ve bunun sonucunda yapmam gerekenler hakkında bilgi vermenizi istiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz öncelikle girmiş olduğunuz sınavdan güzel bir puan almış olmanızı temenni ederiz. ÖSYM şifrenizi unuttuysanız şifrenizi öğrenmek için 2 yöntem bulunmaktadır. https://ais.osym.gov.tr/default.aspx bağlantısına giriş yapın ve şifremi unuttum diyin. Açılan pencerede size daha önceden girmiş olduğunuz gizli sorunun cevabı sorulacak. Bu gizli sorunun cevabını hatırlıyorsanız cevabı girin. Bu sayede ÖSYM şifrenizi tekrardan öğrenebilirsiniz. Eğer ÖSYM gizli sonucu hatırlamıyorsanız. En yakın ÖSYM bürosuna gitmeniz gerekiyor. ÖSYM bürosunda küçük bir meblağ ödeme karşılığında aday şifrenizi tekrardan öğrenebilirsiniz. Şifrenizi tekrardan öğrenebilmenizin bu yollar dışında başka bir yolu bulunmamaktadır. Ayrıca daha önce sisteme hiç giriş yapmadıysanız ve size verilen şifreyi değiştirmek gibi bir eylemde bulunmadıysanız size sınav kaydı esnasında verilen başvuru kağıdının üzerinde de aday şifreniz vardır. Aday kağıdındaki bilgilere göz atarak ÖSYM şifrenizi öğrenebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Eğitim, Soru Cevap

2 Yorum Yapılmış.

  1. Unuttum Unutalı diyor ki:

    Bende ösym şifremi unuttum. Bugün ösym bürosuna gittim ve ösym şifremi geri aldım. çok uzun süren bir şey değil. ösym şifremi unuttum diyen çok kişi vardı ama bana hemen sıra geldi.

  2. Berrin Kam diyor ki:

    ösym şifremi unuttum. Gizli sorumun cevabını da hatırlamıyorum. ösym şifremi unuttum diye illa ösym bürosuna gidecek olmam üşendiriyor beni.

13 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc