Sponsorlu Bağlantılar

Orkun Öngen, oyuncu me müzisyen yönüyle tanınan yeni nesil sanatçılardan birisidir. Yılanların Öcü dizisinde canlandırdığı Sırrı karakteri inanılmaz bir şekilde ön plana çıkıp halkın takdirini aldığından dolayı Orkun Öngen merak edilen kişilerden birisi oldu. Kendisi popüler yaşamın yeni isimlerinden birisi olduğu için Orkun Öngen vikipedi bilgileri sayfamıza eklenmiştir.

Orkun Öngen 1988 senesinde İstanbul ilinde hayata gözlerini açtı. Tam bir İstanbul sevdalısı olan oyuncu bu ilde yaşam sürmeye devam ediyor. Mimar Sinan Üniversitesinde yer alan güzel sanatlar bölümünde eğitim alan oyuncu buradan başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Orkun Öngen’in ayrıca tenörlük yapmakta olduğu da bilinmektedir. Muhteşem Yüztıl dizisinde rol alan oyuncu burada başarılı bir performans sergilediğinden dolayı yapımcıların gözdesi halin egelen bir isimdir. Son olarak Yılanların Öcü adlı dizide Sırrı karakterine hayat veren oyuncu daha uzun yıllar boyunca adından söz ettirecek bir kişidir.

Orkun Öngen, oyunculuk alanındaki başarısı kadar müzik alanındaki başarısı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kendisinin müzik ile daha çok ilgileniyor olmasından dolayı ekranlardan uzak kalması konuşulmaktadır. Ünlü oyuncuyu severek takip eden kişiler kendisi hakkındaki güncel bilgilere anında ulaşmak için twitter.com/ongenorkun sayfasını takibe alabilirler. Orkun Öngen magazin dünyasında yer almak yerine mesleği ile haşır neşir olmayı tercih ettiğinden dolayı kendisi hakkında magazinsel boyutu yüksek olan çok bilgi bulunmamaktadır. Sizler kendisini daha iyi tanıdığınızı düşünüyorsanız Orkun Öngen biyografisi hakkında bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler