Sponsorlu Bağlantılar

Orhan Kılıç hayatı, kimdir, kaç yaşında, Orhan Kılıç nereli, vikipedi ve Orhan Kılıç biyografi bilgileri ünlü oyuncunun hayranlarına detaylı bilgi vermek adına hazırlandı. Zehirli Sarmaşık filminde başrol oyuncusu olarak rol aldıktan sonra popüler bir isim haline geln Orhan Beyi gelin birlikte tanıyalım.

Genelde rol aldığı dizilerde ağır abi karakterini canlandıran oyuncu sivil yaşamda canlandırmış olduğu karakterlerden çok ayrı bir kişiliğe sahiptir. Hayata olan pozitif bakış açısı emin olun hepinizi etkileyecektir.

Orhan Kılıç Kimdir?

Orhan Kılıç 1974 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimini Almanya’da alan oyuncu 2000 yılına gelindiğinde Berlin Yüksek Sanatlar Akademisinin Oyunculuk bölümünden üstün başarıyla mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir süre daha Almanya’da yaşayan oyuncu burada yer alan çeşitli tiyatrolarda görev aldı. İlerleyen yıllarda Türkiye’ye dönen oyuncu özellikle Sağır Oda dizisinde rol aldıktan sonra sevilen bir oyuncu haline gelmiştir. Ünlü oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz. Başarılı oyuncu ortalama olarak 1.80 boylarındadır.

Orhan Kılıç Resimleri

sponsorlu bağlantılar

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler