Sponsorlu Bağlantılar

İnternet ortamında paylaşılmak istenen fotoğrafların büyük bölümü istenilen boyutlarda olmadığı için bazı durumlarda bu resimleri kırpmamız ya da renklendirmemiz gerekebilir. Herhangi bir fotoğraf editleme programını kullanmayı bilmeyen takipçilerimize yardımcı olabilmek adına online fotoğraf kırpma ve online resim renklendirme işlemlerini yapan web siteleri sizlere tanıtmak istiyoruz.

Vermiş olduğumuz adreslerin büyük bölümü üyelik istemektedir. Mailinizle üye olarak elinizdeki mevcut resimleri kırpabilir ve renklerini değiştirebilirsiniz.

Online Fotoğraf Kırpma Resim Renklendirme Siteleri

Picnik.com: Kırmızı göz değiştirme, renklendirme, kırpma ve resim döndürme gibi işlemlerini bu web sayfasından yapabilirsiniz.

Snipshot.com: Bu web sitesi özellikle fotoğrafları renklendirme konusunda çok başarılıdır. Eğer fotoğraf renklendirmek istiyorsanız ilgili web sitesini kullanabilirsiniz

Flauntr.com: Bu web sitesi diğer sitelerden farklı olarak üyelik istemektedir. Ancak değiştirdiğiniz fotoğrafları görünce çok şaşıracağınıza emin olabilirsiniz.

Fotoflexer: Benim kullanmayı en çok tercih ettiğim web sitedir. Kullanımın kolay olmasından ve kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar vermesinden dolayı bu web sayfasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Picmagick.com: Kullanımı ve görselliği basit olsa da birçok işinizi rahatlıkla görebileceğiniz bir sisteme sahiptir.

Online fotoğraf kırpma ve online resim renklendirme konusunda birçok web yazılımı bulunmaktadır. Bizler sizlere kalitesine güvendiğimiz adresleri vermeye çalıştık. Sizlerin deneyip başarılı sonuçlar aldığınız yerler varsa bunları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler