Sponsorlu Bağlantılar

Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayan O Hayat Benim dizisinin oyuncuları belli oldu. Fox TV ekranlarında yayınlanan diziyi takip etmek isteyen kişilerin O Hayat Benim oyuncuları ve O Hayat Benim dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgi istemiş olmasından dolayı sizlere dizi içerisinde yer alan oyuncuları ve karakterlerini tanıtmak istiyoruz. Ayrıca makalemizden dizinin konusu hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Ekranlara iddialı bir şekilde gelmeyi hedefleyen O Hayat Benim dizisinin ekibi Şubat ayı içerisinde ilgili dizinin seyirci ile buluşacağını belirttiler. Dizinin bu denli merak edilmesinin en büyük sebebi herkesin severek takip ettiği ancak bir süredir ekranlardan uzak olan Keremcem Beyin dizide başrol oyuncusu olarak görev alacak olmasıdır. Dizi içerisinde Keremcem Beye eşlik edecek olan kadın oyuncu ise Ezgi Asaroğlu olacak. Keremcem Beyin dizi içerisinde Ateş, Ezi Asaroğlu Hanımefendinin ise Bahar karakterini canlandıracağı bilinenler arasında yer almaktadır. Dizide rol alacak olan oyuncular ve canlandıracakları karakterler genel olarak şu şekildedir.

O Hayat Benim Dizi Oyuncuları ve Karakterleri

- Keremcem (Ateş)
Keremcem O Hayat Benim Ateş Kimdir
- Ezgi Asaroğlu (Bahar)
Ezgi Asaroğlu O Hayat Benim Bahar Kimdir
- Ahu Sungur (Özlem)
Ahu Sungur O Hayat Benim Özlem Kimdir
- Sinan Albayrak (Mehmet Emir)
Sinan Albayrak O Hayat Benim Mehmet Emir Kimdir
- Ceren Moray (Efsun)
Ceren Moray O Hayat Benim Efsun Kimdir
- Yeşim Ceren Bozoğlu
Yeşim Ceren Bozoğlu
- Didem İnselel
Didem İnselel
- Turgay Aydın
Turgay Aydın
- Gülsen Tuncer
Gülsen Tuncer
- Altan Günbay
Altan Günbay
- Şan Bingöl
Şan Bingöl
Dizinin konusu dram yüklü görünse de dizi içerisinde bol miktarda aşk sahnelerine tanık olacağınızdan emin olabilirsiniz. Şubat ayı içerisinde O Hayat Benim dizisi başlayınca sizlere dizi hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Haberler

18 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc