Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Nik Xhelilaj vikipedi, kimdir, kaç yaşında, Nik Xhelilaj nerelidir, hayatı ve Kayıp Şehir Kadir biyografi bilgileri ünlü oyuncuyu yakından takip eden hayranları için hazırlandı.

Nik Xhelilaj, sizlerin bildiğiyle Kayıp Şehir Kadir Avrupa’da başarılı denilecek düzeyde birçok projede rol almış yetenekli rkek oyuncudur. Ülkemizde izlenme rekorları kıran dizide rol aldıktan sonra sevilen bir isim haline gelmiştir. Yakışıklı bulunan oyuncu özellikle bayanların ilgi odağı olmuş durumda. Sizlerde Nik Xhelilaj hayranıysanız sayfamızdan kendisi hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Nik Xhelilaj Kimdir?

Gerçek adı Kreshnik Xhelilaj olan Kayıp Şehir Kadir 5 Mart 1983 tarihinde Arnavutlukta dünyaya geldi. Tirana Arnavutlu 14 yaşında babasının ilgisi sayesinde askeri lise için İstanbul’a geldi. Ancak bu 7 ay sürmedi ve Nik Xhelilaj askeri kariyerinden vazgeçip Arnavutluk’a geri döndü. Hukuk Fakültesine aday olan ve kazanamayan Nik Xhelilaj, daha sonra 2004 yılında 21 yaşındayken Güzel Sanatlar Akademisine gitti. Oyunculuk serüveni bu şekilde başlayan oyuncu günümüzün en popüler erkek oyuncularından birisidir. Kendisine mesleki hayatında başarılar dileriz. Ünlü oyuncunun şu anda sevgilisi yoktur.

Nik Xhelilaj Resimleri

Nik Xhelilaj Görselleri

Nik Xhelilaj Görselleri

Nik Xhelilaj Rol Aldığı Diziler Filmler

Single Use (kısa film) – 2005
Trishtimi i zonjës Shnajder – 2005
Gjallë! – 2009
Der Albaner – 2010
Üç Yol – 2015
Kayıp Şehir – 2015

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi, Yazılar

12 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc