Sponsorlu Bağlantılar

Neslihan Atagül hayatı, kimdir, kaç yaşında, Neslihan Atagül nereli, vikipedi ve Neslihan Atagül biyografi bilgileri ünlü oyuncunun son zamanlarda magazin dünyasında sıklıkla yer almasından dolayı hazırlanmıştır. Güzelliği ile herkesin merakla takip ettiği bir isim olan Neslihan Atagül seyirci karşısına ilk olarak Yaprak Dökümü dizisinde rol alarak çıkmıştır. Bu dizi çalışmasından sonra daha birçok projede rol alan oyuncu dizisi yapımcılarının en çok çalışmak istediği isimler arasında yer alıyor.

Nelihan Hanım bizlerinde sevdiği bir isim olduğundan dolayı sizlere Neslihan Atagül kimdir konusunda elimizden geldiğince bilgi vermeye çalışacağız. Diğer takipçilerimize destek olmak adına sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Neslihan Atagül Kimdir?

Neslihan Atagül doğum tarihi 20 Ağustos 1992’dir. İstanbul ilinde hayata gözlerini açan oyuncu ailesi ile birlikte bu ilde yaşam sürmeye devam ediyor. Neslihan Atagül 1.70 boylarında ve 50 kilo ağırlığındadır. Yaprak dökümü dizisiyle popülerliği yakalayan oyuncu son olarak Fatih Harbiye adlı projede Neriman karakterine hayat vermiştir. Ünlü oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

Neslihan Atagül Resimleri

Neslihan Atagül Rol Aldığı Projeler

Fatih-Harbiye (2015)- Neriman
Hayat Devam Ediyor (2011-2015) – Şirin Bakırcı
Araf (2015) – Zehra
Kalbim Seni Seçti (2011) – Melis
Canım Babam (2011) – Pınar
İlk Aşk (2006) – Genç Bahar
Yaprak Dökümü (2006-2010) – Deniz

sponsorlu bağlantılar

11 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler