Sponsorlu Bağlantılar

Vampirler, uzun yıllar önce yaşadığına inanılan, akşam saatlerinde mezarlarından kalkıp insan kanı içtiği düşünülen varlıklardır. Nasıl vampir olunur ve vampirler gerçekten var mı gibi sorular son zamanlarda en çok izlenen filmler arasında vampir filmlerinin yer almasından dolayı merak edilmektedir.

Hayatlarını kan içerek sürdüren vampirler doğa üstü güçlere sahip varlıklardır. Özellikle hızlı hareket etmeleri ve aşırı yükseğe zıplayabilmeleri vampirlere merak sarılmasının en büyük nedenleri arasında yer alıyor. Vampir olgusunun bu denli çok merak edilmesinin en büyük sebebi ise ölümsüz olmalarıdır. Sadece gümüş kurşun ile öldürülebilen vampirler ölümsüz olmak isteyen kişilerin vampir olmayı istemesine neden olmuştur. Acaba gerçekten vampirler ölümsüz olsa idi bizlerde vampir olmayı kabul edermiydik. Sizler için vampirlerle alakalı güzel bir yazı hazırladık umarız ki beğenirsiniz.

Nasıl Vampir Olunur

İnanışa göre normal bir insanın vampir olabilmesi için bir vampir tarafından öldürülmeyecek derece ısırılması gerekmektedir. Biz müslümanlara bu tarz inanışlar çok uzaktır ve müslüman aleminde vampir kavramı diye bir şey yoktur. Bizler sadece insanlara zarar veren kişileri vampir olarak tanımlarız. Bu durum vampirlerin olduğuna bir kanıt değildir ancak vampir benzetmesine yakışacak insanların var olduğuna bir kanıt olabilir.

Vampirlerin Özellikleri

1.Daha duyarlı duyu organları

2.Gelişmiş fiziksel güç

3.Geliştirilmiş hareket-çabukluk

4.Kısa mesafede biçim değiştirmeden yüksek süratte uçuş kabiliyeti

nasıl vampir olunur

nasıl vampir olunur

5.Yaraları çok hızlı iyileştirmeVampirlerin Özellikleri İnsan hastalıklarına karşı direnç

6.İnsanlar ve daha zayıf vampirler üzerinde hipnotik kontrol.

7.Diğer varlıkları karizmaları ile kontrol etme.

8.Ekstra Duyarlı Ten ve olaylara karşı önsezi

9.Yarasa şekline dönüşebilme

10.Toprakta eriyerek kaybolma.

11.Sise dönüşerek kaybolma

12.YarasaVampirlerin ÖzellikleriköpekVampirlerin Özelliklerikurt gibi hayvanları kontrol etme yetisi

13.Duvara tırmanma kabiliyeti

Vampirler sadece bir şehir efsanedir. Gerçek hayatta vampir diye bir şey yoktur. Bu yüzden yayınlanan filmlerden etkilenip vampir olmak istemek anlamsızdır. Ölümsüz olan bir tek şey vardır o da yüce yaratıcıdır.

sponsorlu bağlantılar

17 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler