Sponsorlu Bağlantılar

Murat Parasayar Kurtlar Vadisi Pusu adlı diziye yeni sezon dahil olmuş erkek oyunculardan biridir. Bu dizide karşımıza Sarp Bey olarak çıkacak olan Murat Parasayar şimdiden ilgi odağı olmuş durumda. Yakışıklı oyuncu KVP dizisi dışında birçok projede rol almış olsa da popülerliği bu dizi sayesinde yakalamıştır.

Murat Parasayar doğum tarihi 1 Ocak 1996’dır. Bursa ilinde doğan oyuncu mesleği gereği uzun zamandan beri İstanbul ilinde yaşıyor. Mankenlik, sunuculuk ve oyunculuk yapan Murat Parasayar çok renkli kişiliğiyle tanınmaktadır.

Murat Parasayar Rol Aldığı Filmler Diziler

Barışta Savaşanlar, Sevgi Oyunu, Zirvedekiler, Gül ve Diken, Miras Yedililer, Çiçek Taksi, İlk Aşk, Ayrı Dünyalar, Sen Allah’ın Bir Lütfüsün, Benim İçin Ağlama, Belalım Benim, Seni Yaşatacağım, Sihirli Annem, Aşkımızda Ölüm Var, Camdan Pabuçlar, Harput Güneşi, Pembe & Mavi, Tuzak, Aloya, Küçük Semazen, Hesaplaşma, Kırık Kalpler – Ritmini Arayan Kalpler, Canım Babam, Farklı Boyut, Tövbeler Tövbesi, İnsan Aldandı, Böyle Bitmesin, Kalbim 4 Mevsim, Nizama Adanmış Ruhlar ve Kurtlar Vadisi Pusu projelerinde rol almış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

Murat Parasayar Resimleri

Murat Parasayar

Murat Parasayar

Murat Parasayar Kimdir

Murat Parasayar Kimdir

Murat Parasayar Resimleri

Murat Parasayar Resimleri

sponsorlu bağlantılar

16 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler