Sponsorlu Bağlantılar

Muhtarı Kim Görevden Alabilir

Muhtarı kim görevden alabilir? Mahalle muhtarımızın yapmış olduğu çalışmalardan memnun olmadığımızdan ötürü kendisini görevden aldırmak istiyoruz. Çeşitli suçlar işlediğine dair elimizde belgeler bulunmakta ancak nereye nasıl başvuracağımızı bilmediğimizden ötürü şu anlık bir şey yapamıyoruz. Bizlere muhtarı görevden kim alabilir hususunda bilgi verirseniz uzun zamandan beri yaşamış olduğumuz bu sıkıntıdan kurtulabiliriz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

sponsorlu bağlantılar

Muhtarı Kim Görevden Alabilir

Sayın Takipçimiz Muhtarlar, ilçe idare kurul kararlarıyla görevlerinden alınabilir, görevden alınabilmeleri için işlediği bir suç veya adaletli davranmaması etmen olur. Eğer elinizdeki belgeler kanıtlanabilir nitelikteyse ilçe idare kurullarına başvuru yaparak suç işleyen muhtarı görevden aldırabilirsiniz. Ancak elinizdeki belgeler kanıtlanamazsa muhtar kendisini zor durumda bıraktığınız için sizlere karşı dava açabilir. Bu durumu dikkate aldığınız sürece açtığınız davalarda başarılı olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

1 Yorum Yapılmış.

  1. Erdal diyor ki:

    Merhaba bizim köyde secimde köyde kaydı olmayan biri aday oldu ve secimi diğer adaydan fazla oy aldı bu kişi muhtar olabilir mi birde eğer muhtar olmazsa kim muhtar olur vede secilen bir muhtarı köylü nasıl onu görevden aldira bilir ne yapmalıyız bununla ilgili şimdiden tesekkurler

15 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc