Sponsorlu Bağlantılar

Son yılların en moda iğne oyalarından birisi de Muğla yöresine ait olan iğne oyalarıdır. Elinden iğne oyası yapma işi gelen takipçilerimizi bilgilendirmek adına Muğla yöresinin en güzel iğne oyası tülbent ve yemeni örneklerini web sayfamızdan paylaşmaya karar verdik. Eğer sizlerinde Muğla yöresine ait olduğunu düşündüğünüz iğne oyası örnekleriniz varsa bu iğne oyası örneklerini bizlerle iletişime geçerek diğer takipçilerimizle paylaşabilirsiniz. Gelin en güzel iğne oyaları nelermiş birlikte göz atalım.

sponsorlu bağlantılar

Birçok iğne oyası usulü ile alakalı örnekler galerimizde yer almaktadır. İğne oyası gül hazırlanışı, küpe çiçeği dizaynı hazırlanışı, kelebek hazırlanışı, çiçek motifi hazırlanışı gibi bir hayli teknikler sayfamızda bulunmaktadır. Modeller oldukça komplike değil fotoğrafların netlik derecesi oldukça iyi durumda. İğne oyası ören dostlar rahatça modellerden oya örneklerini çıkarabilirler. İçlerinde zorluk derecesi yüksek modeller de, basit olan modeller de mevcut. Örgü kabiliyetinize göre beğendiğiniz modeli seçip örebilirsiniz.

Muğlalı hanımefendilerin ördüğü iğne oyası dizaynları motifleri oldukça zariftir. El emeği göz nuru oldukça estetik namaz örtüsü dizaynları mevcut ben içlerinden kimilerine bayıldığımı belirtmek isterim. Çeyizlerin tam olması için içerisinde kesinlikle iğne oyası el işleri olması icap eder. Geleneğimizi, kültürümüzü fazla estetik yansıtıyor.

Muğla İğne Oyası Yemeni Tülbent Oyaları Örnekleri

Muğla İğne Oyası Yemeni Tülbent Oyaları Örnekleri

Muğla İğne Oyası Yemeni Tülbent Oyaları Örnekleri

Muğla İğne Oyası Yemeni Tülbent Oyaları Örnekleri

Muğla İğne Oyası Yemeni Tülbent Oyaları Örnekleri

Muğla İğne Oyası Yemeni Tülbent Oyaları ÖrnekleriSizin kendi tasarımınız olan iğne oyası örnekleriniz varsa ve bunlar Muğla yöresini yansıtacak nitelikteyse, modellerinizi bizlere göndermeniz halinde ilgili modelleri web sitemizde yayınlayabiliriz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Kısa Bilgiler

1 Yorum Yapılmış.

  1. saliha diyor ki:

    hepinize teşekkür ediyorum bize yararlı el işleri öğrettiniz için daha yeni ve güzel el işi örnekleri koymanızı istiyoruz hepinizden allah hepinizden razı olsun bende yapıyorum 15 senedir igne oysıyla ugraşıyorum saygılarr … el işlerinizi çok beginiyorum.!

14 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc