Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Firefox, en çok kullanılan internet tarayıcıları içerisinde ikinci sırada yer almaktadır. Bu nedenden dolayı bu yazılımda meydana gelen sorunlar aynı anda birçok kişinin etkilenmesine neden olur. Mozilla Firefox menü çubuğu kayboldu sorunu yazılımın güncellenmesinden sonra en çok karşılaşılan sorunlardan birisi olmuş durumda. Bu yüzden makalemizde sizlere Mozilla Firefox menü çubuğu nasıl geri getirilir konusunda bilgi vereceğiz. Olaya sorulan bir soru üzerinden yola çıkarak bilgi açıklık getirmeyi uygun görüyoruz.

Takipçi Sorusu: Mozilla Firefox menü çubuğu kayboldu nasıl geri getirebilirim? Mozilla Firefox’u yeni kurdum daha önceden bu internet tarayıcısını hiç kullanmamıştım. Yaptığım bir hata sonucunda menü çubuğunu kaybettim ve nasıl geri getireceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

Verilen Cevap: Mozilla Firefox menü çubuğunu geri getirmek için öncelikle Mozilla Firefox internet tarayıcınızı açınız. Daha sonra üst sol kısımda bulunan görünüm sekmesini tıklayıp araç çubuklarına geçiniz buradan da menü çubuğunu işaretlediğinizde Mozilla Firefox internet sağlayıcınızın menü çubuğu eski görünümüne kavuşacaktır.
Mozilla FirefoxMozilla Firefox, yazılım içerisine yeni özellikler katmasından dolayı en çok kullanılan internet tarayıcılarından birisi olmaya devam etmektedir. Yenilikleri takip edici bir kadrosunun olması ilgili markanın vazgeçilmez bir marka olmasına neden olsa da Google Chrome yazılımının kısa zaman içerisinde Mozilla Firefox yazılımını geride bırakacağını düşünüyoruz. Sizlerde bu konu hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler